18’inde milyoner oldu! Gösterişli hayatı hayran bırakıyor… « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Temmuz 2024 - 06:38

18’inde milyoner oldu! Gösterişli hayatı hayran bırakıyor…

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2022 - 12:22

14 views
18’inde milyoner oldu! Gösterişli hayatı hayran bırakıyor…

Lüks yaşam tarzını düzenli olarak sosyal medyadaki beş milyon takipçisiyle paylaşarak tanınmış bir yıldız olarak ün kazandıktan sonra, kazançlı sponsorluk anlaşmalarına imza atarak 18 yaşında milyoner olan çarpıcı jimnastikçiyle tanışmaya hazır olun!

GELİRİ DUDAK UÇUKLATIYOR

Aslen New Jersey’li olan Olivia Dunne, jimnastiğe henüz üç yaşındayken başladı ve kısa sürede spora aşık oldu. Şu anda 19 yaşında olan Olivia, üniversite sporunda en çok kazananlardan biri olarak tanınıyor.

Genç sporcu ve sosyal medya yıldızı, ayrıca karlı sponsorluk anlaşmalarından 1 milyon dolardan fazla para alıyor. Yıllarca çalışan ve kendini geliştiren Olivia, sonunda 2017’de ABD Milli Takımına katıldı. ancak 2020’de elit jimnastikten uzaklaşarak bunun yerine kolej düzeyinde rekabet etti ve Louisiana Eyalet Üniversitesi’ne katıldı. Bu sırada Olivia, bir NCAA jimnastikçisi olarak hayatındaki göz alıcı avantajlara içeriden bir bakış sunduğu paylaşımlarına devam ederek sosyal medyadaki takipçilerini fazlasıyla artırdı.

TEKLİF YAĞIYOR

Olivia, böylece kısa sürede en çok takip edilen kolej sporcusu olmayı başardı ve 7 milyona yakın takipçi edindi.

Olivia Dunne, kendisiyle çalışmak isteyen şirketlerden gelen tekliflere boğulurken, seçici olacağını ve yalnızca ‘kendine özgü’ olanları seçeceğini söyledi. Spor giyim markası Vuori ile çalışmaya başlayan Olivia, Vuori ile aynı temel değerlere sahip olduklarını ve çevreyi bu kadar önemsemelerinin harika olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Üniversiteden önce, koçum ve ben tüm büyük yarışmalarım için kendi özel mayolarımı tasarlardık. Kendimi tarzımla ifade etmeyi seviyorum. Sosyal medya her zaman sevdiğim bir şey oldu. Sevdiğim şeyi yapabiliyor ve bu şekilde para kazanabiliyorum.

New York Post’un haberine göre, Olivia’nın yaptığı da tam olarak bu: Kolej sporunda en çok kazananlardan biri olmak ve şimdiden bir milyon dolardan fazla kazanmak.

Bu kadar büyük bir takipçi kitlesine sahip olmanın getirdiği baskılara gelince, spor yıldızı ve üniversite öğrencisi, sorumluluğu çok ciddiye aldığını açıkladı:

Genç kızlara rol model olmak istiyorum. İyi bir örnek teşkil etmek ve sadece bir sporcudan fazlası olduğuma dair bir mesaj göndermek istiyorum. Bu benim için bu çok önemli. Kendime baskı yapmamaya ve kendimi başka insanlarla karşılaştırmaya çalışmıyorum. Sadece akışına bırakıyorum ve bu çok heyecan verici.

Kişisel web sitesinde, spora ilk kez parlak pembe mayo giymek istediği için başladığını itiraf eden Olivia, şu ifadeleri kullandı:

Fakat, önümde ne kadar heyecan verici bir geleceğin olduğunu çok az biliyordum. Şu anda her şey okul, sosyal medya ve jimnastik arasında bir denge bulmaya çalışmakla ilgili. Bunlar hayatımdaki en önemli öncelikler.

Sporcu, beş yaşındayken yerel spor salonunun ön takımı için denemeye davet edildiğini ve yarışmaya başlar başlamaz ‘spor için bir tutkusu olduğunu fark ettiğini’ söyledi. Dokuz yaşına geldiğinde çoktan bölge yarışmalarına katılmıştı ve 10 yaşında US Challenge’da ikinci oldu:

“2013/2014 sezonunda becerilerimi geliştirmek için gerçekten çok çalıştım ve Jr. International Elite olmaya hak kazanan ülkedeki en genç atlettim.”

Olivia, Instagram’da sık sık plaj ve havuz gezilerinden, arkadaşlarıyla dışarıda geçirilen gecelerden oluşan göz alıcı bir hayatın keyfini çıkararak lüks arabalar sürerken çekilmiş fotoğraflarını paylaşıyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.