“31 Mart’ta Suvarlı’da yeni bir dönem başlayacak” « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

25 Haziran 2024 - 20:16

“31 Mart’ta Suvarlı’da yeni bir dönem başlayacak”

“31 Mart’ta Suvarlı’da yeni bir dönem başlayacak”
Son Güncelleme :

29 Şubat 2024 - 8:50

161 views

Deva Partisi Suvarlı Belediye Başkan Adayı Haydar Sert, her türlü altyapısı tamamlanmış, istihdam imkanları artmış bir belde hedeflediklerini belirterek, “Daha güzel bir Suvarlı için projelerimiz hazır” dedi.
Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Besni ilçesi Suvarlı Beldesi Belediye Başkan Adayı Haydar Sert, vatandaşların ilgisi ve güvenine teşekkür etti. Başkan Adayı Sert, “Uzun yıllar çeşitli hastanelerde sağlık hizmeti alanında görev yaptıktan sonra doğup büyüdüğüm memleketim Suvarlı’ya hizmet etmek, beldemizin geleceğine hep birlikte yön vermek amacıyla aday oldum. Kadim bir beldeyiz. Sorunlarımızı biliyoruz. Bu sorunları Suvarlı halkı ile birlikte çözeceğiz. Ortak aklı çalıştıracağız, şeffaf hareket edeceğiz ve her kesimin hizmetine koşacağız” diye konuştu.
Suvarlı’nın yıllardır çözüm bekleyen önemli sorunları olduğunu ifade eden Başkan şöyle devam etti: “Özellikle altyapı alanında beldemiz hak ettiği hizmeti bugüne kadar alamamış. Yol, kaldırım, park, mezarlık düzenlemesi gibi acil çözüm bekleyen sorunlarımız var. Diğer taraftan Suvarlı’da yaşam kalitesini artıracak projelere ihtiyaç var. Suvarlı sürekli göç veren bir belde. Çünkü burada iş imkanı, istihdam imkanı sınırlı. Biz beldemizde yatırımları teşvik edeceğiz. Özellikle panel fabrikası, sağlık tesisi, yaşlı bakım merkezi gibi yatırımlarla beldemizi adeta bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Yıllar önce başka illere göç eden insanlarımızın beldemize olan ilgisini artıracağız. Üniversite öğrencilerimize burslarla destek olacağız. Beldemizde bir düğün salonu yaptırarak evlenecek çiftlerimize katkı sağlayacağız.”
Göreve gelince şeffaf yönetim anlayışını uygulayacaklarının altınızı çizen Suvarlı Belediye Başkan Adayı Sert, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Suvarlı’yı, beldemizde yaşayanlarımızla birlikte yöneteceğiz. Ortak aklı her zaman önde tutacağız. Ben yaptım oldu, anlayışı ile asla hareket etmeyeceğiz. Ayrıca kaynakları doğru zamanda ve doğru yerde kullanacağız. İsrafa bulaşmayacağız. Belediyenin gelir ve giderlerini şeffaf bir şekilde ilan edeceğiz. Her vatandaşımız istediği zaman belediyenin gelir ve giderlerini görebilecek. Kadim beldemiz Suvarlı’da yeni bir dönemi başlatmak için 31 Mart’ta tüm seçmenlerimden destek bekliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.