Ahu Sungur isyan etti! ‘Çürük çıkarsa kira geliri bitecek’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 21:16

Ahu Sungur isyan etti! ‘Çürük çıkarsa kira geliri bitecek’

Son Güncelleme :

04 Mart 2023 - 12:46

27 views
Ahu Sungur isyan etti! ‘Çürük çıkarsa kira geliri bitecek’

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından büyük bir yıkım yaşayan Hatay, 20 Şubat akşamı da 6.4 ve 5.8 büyüklüğünde iki depremle sarsıldı. Hatay’daki depremler, birçok çevre ili de şiddetli bir şekilde etkiledi.

Toplam 11 ilde yıkıma yol açan felaketler sonrası sanat camiası tek yürek oldu. Bağış ve yardım çağrıları için sosyal medya hesaplarını kullanan ünlüler, 6 Şubat’tan bu yana pek çok paylaşım yaptı. Bu isimlerden biri de oyuncu Ahu Sungur oldu.

TWITTER’DAN PAYLAŞTI

‘Adını Feriha Koydum’, ‘Bir Mucize Olsun’ ve ‘Müstakbel Damat’ gibi yapımlarda yer alan Sungur, Twitter hesabından yaptığı son paylaşımla dikkat çekti.

'Depremzedeler bize çay ve kahve ikram ediyordu, tek varlıkları oydu'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Depremzedeler bize çay ve kahve ikram ediyordu, tek varlıkları oydu’Haberi Görüntüle

“BİR ŞEKİLDE MECBUR KALACAKSINIZ”

Evlerini deprem riski için denetlettirmeyen ev sahiplerine isyan eden Sungur arka arkaya üç Tweet atarak şu ifadeleri kullandı:

Babadan dededen kalan mülkleriniz var ya hani… Sonsuza kadar sizde kalacağını zannettiğiniz, yıllar içinde hiç yatırım yapmadığınız ama kira geliri sağladığınız! Bu dünya kimseye kalmadı, o mülkler de size kalmayacak! Bir şekilde mecbur kalıp yaptıracaksınız o deprem denetimlerini!

“EVLERİNİN YAŞINI KÜÇÜLTME DERDİNDELER”

“Hani bazıları yaşlarını küçültür ‘küçül de cebime gir’ deriz… Şimdi bazı ev sahipleri de evlerinin yaşlarını küçültme peşinde” diyen Sungur; “Kaç yıllık diyorsun, “86 ama 90’da oturmaya başladık” diyor. Yani? 86 mı? Yok 90. Tabii canım…” ifadelerini kullandı.

“KENDİSİ BİNADA OTURMUYOR”

Ünlü isim, sözlerini şöyle noktaladı:

Binada iki dairesi, bina altında iki dükkanı var! Karot aldırmak istemiyor. Kendisi binada oturmuyor. 99 depremine dayanmış bina, öyle diyor! ‘Zemin sağlam’ diyor, ‘karot aldırmak zarar veriyor ya’ diyor! Yalan! Çürük çıkarsa belediye 60 gün sonra yıkarım diyor çünkü. Kira geliri bitecek!

'Camdaki Kız'da nefes kesen bölüm! Nalan herkesle tek tek vedalaştı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm! Nalan herkesle tek tek vedalaştıHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.