Aleyna Tilki: Alanıma saygı duyan keko seviyorum! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 00:44

Aleyna Tilki: Alanıma saygı duyan keko seviyorum!

Son Güncelleme :

25 Mart 2023 - 13:39

23 views
Aleyna Tilki: Alanıma saygı duyan keko seviyorum!

Özgür Aras’ın geçtiğimiz akşam düzenlediği ‘Rengarenk30Yıl’ gecesine, birbirinden ünlü isimler katıldı. Cenk Çöteli’nin çaldığı şarkılar eşliğinde eğlenen konuklardan biri de, 22 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki oldu.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayarak Çıkardığı yeni şarkısı ‘Başıma Belasın’ hakkında konuşan Tilki, “Şu an gelen tepkiler çok güzel. Beğenmeyen kimseyi görmedim. Bence bu güzel bir şey. Yakında klibim de çıkacak” dedi.

“SES TELLERİM İYİLEŞTİ”

“Biliyorsunuz geçmişte benim ses tellerim yırtılmıştı, o iyileşti. İyileşir iyileşmez de bir şarkı söyleme isteği duydum” şeklinde konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Aylar önce bu demoyu okumuştum. Dinlerken çok üzülmüştüm. Hepimizin duygularına sahip çıkması; üzüntüsüne de, mutluluğuna da sahip çıkması gereken bir dönemde seslendirip hep beraber dinleyip üzülelim istedim. Yalnız kalmayayım üzülürken dedim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAleyna Tilki: Bir süre şarkı söyleyemeyeceğim!Haberi Görüntüle

“ÖĞRENİYORUM BÜYÜMEYİ”

Sözlerine; “Benim amacım hep duygularımı paylaşmak. Zamanında çocukluğumu paylaştım, yeri gelir dengesizliklerimi paylaşırım, yeri gelir mutluluğumu paylaşırım” şeklinde devam eden Aleyna Tilki, “Benim büyümeye vaktim olmadı. Hep çalıştım. Öğreniyorum büyümeyi” açıklamasında bulundu.

“ALIŞILDIK BİR KEKO İSTEMİYORUM”

Genç şarkıcı, geçtiğimiz yıllarda yaptığı “Ben keko seviyorum” açıklaması hatırlatılınca, şu cevabı verdi:

Maço erkek olabilir. Tabii ki de alışıldık bir keko istemiyorum, benim kekoluk kriterim farklı. Alanıma saygı duyan keko seviyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAleyna Tilki: Sevgilim biraz keko olabilir!Haberi Görüntüle

“BİRİLERİNİN YANLARINDA OLDUĞUNU BİLMELERİ GEREK”

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ili etkileyen deprem sonrası deprem bölgesine gidip oradaki çocuklar ile buluşan Tilki, “Oranın atmosferi anlatılmayacak bir üzüntü ve tarif etmemiz çok zor” dedi.

“Öte yandan Hatay’da çocuklar ile devamlı kontak kurduğum için çok derin hüzünleri, acıları paylaşma fırsatı doğdu bana. Bu hem benim ruhuma çok iyi geldi, hem de karşılıklı bir sevgi alışverişinde bulunduk beraber” şeklinde konuşan ünlü isim, sözlerini; “Elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. Herkes de yapmalı. Birilerinin yanlarında olduğunu bilmeleri gerek” diyerek noktaladı.

Aleyna Tilki depremzede çocuklar için tekrar Hatay'a gidiyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAleyna Tilki depremzede çocuklar için tekrar Hatay’a gidiyor!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.