Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz 1. Kuruluş Yıldönümünü Kilis’te kutladı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 09:20

Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz 1. Kuruluş Yıldönümünü Kilis’te kutladı

Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz 1. Kuruluş Yıldönümünü Kilis’te kutladı
Son Güncelleme :

11 Eylül 2022 - 20:07

97 views

Kilis’te 1’inci Kuruluş yıldönümü kutlayan Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz, 79 kişiye 79 sürpriz hediye dağıtırken, sanatçı Latif Doğan konseri ile de Kilislileri coşturdu. Kilis’te açıldığı günden bu yana birçok kişinin ihtiyaçlarını kefilsiz, şartsız, kredi kartsız ve taksitli satışı ile karşılayan Altınoğlu, en çokta yeni evlenecek çiftleri mutlu ediyor.

Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz 1. Kuruluş Yıldönümünde muhteşem bir organizasyon ile Kilis halkını hem coşturdu hem de hediye hediye yağmuruna tuttu.
09.10.2021 tarihinde muhteşem bir açılış yaparak Kilis halkına hizmet etmeye başlayan ve Kilis halkının büyük bir teveccüh gösterdiği Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz yöneticileri bu ilgiye duyarsız kalmayarak pandemi dolayısıyla yapamadıkları etkinliği 1. Kuruluş yıldönümünde yaptı.
Aylar süren çalışmalar ile kuruluş yıldönümü etkinliklerine ünlü sanatçı Latif Doğan’ı Kilis’e getirerek Kilis halkını muhteşem bir konser ile coşturdu.
1’inci Kuruluş yıldönümü dolayısıyla 79 kişiye 79 sürpriz hediye dağıtan Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz Kilis’te açıldığı günden bu yana birçok kişinin ihtiyaçlarına kefilsiz, şartsız, kredi kartsız ve taksitli satışı ile başta yeni evlenecek ve evinin ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere cevap vererek Kilis’te 1 numara olma yolunda ilerliyor.
Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz 1. Kuruluş Yıldönümü kutlamalarına Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özaltın, Altınoğlu Grup Bir Dünya Çeyiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Osman ve İslam Özaltın da katılarak çekiliş ile isimleri belirlenen 79 kişiye 79 sürpriz hediyeleri takdim ederek ünlü sanatçı Latif Doğan’a yaşatmış olduğu güzel program için plaket verilmesi ile son buldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.