Ana de Armas: Çıplak sahnelerim viral hale gelecek, bu iğrenç! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 19:04

Ana de Armas: Çıplak sahnelerim viral hale gelecek, bu iğrenç!

Son Güncelleme :

24 Eylül 2022 - 10:43

71 views
Ana de Armas: Çıplak sahnelerim viral hale gelecek, bu iğrenç!

Daha önce rol aldığı ‘Knock Knock’, ‘James Bond’ ve ‘Knives Out’ gibi yapımlarla ün kazanan Ana de Armas; şimdilerde apımcılığını Brad Pitt’in üstlendiği ve başrollerini Adrien Brody ile paylaştığı ‘Blonde (Sarışın)’ adlı Marilyn Monroe biyografisindeki rolüyle büyük ilgi görüyor.

34 yaşındaki Kübalı aktris, geçtiğimiz günlerde Venedik Film Festivali’nde gösterilen filmde canlandırdığı Marilyn Monroe rolü ile 14 dakika boyunca ayakta alkışlanarak bir rekora imza atmış; alkışlanırken duygusal anlar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamamıştı.

“BİR ŞEYDEN HOŞLANMADIĞINDA SİNİRLENİRDİ”

Festivalde boy gösteren Ana de Armas; performansıyla olduğu kadar, Hollywood ikonu Marilyn Monroe’yu canlandırdığı filmde ünlü yıldızın ruhunun oyuncu kadrosuna ‘musallat’ olduğuna inandığını açıklamasıyla da adından söz ettirmişti. Page Six’te yer alan habere göre; Venedik Film Festivali’nde basın mensuplarıyla konuşan aktris, Monroe’nun ruhuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Sanırım mutluydu. Ayrıca bazen duvardan aşağı bir şeyler fırlatırdı ve yapılan bir şeyden hoşlanmadığında sinirlenirdi. Belki kulağa çok mistik geliyor, ama bu doğru. Hepimiz onu hissettik.

'Oynadığım en zor rol!'

MARİLYN MONROE’YU CANLANDIRIYOR’Oynadığım en zor rol!’Haberi Görüntüle

“BİZE ÇOK YAKIN OLDUĞUNA İNANIYORUM”

Ünlü isim, Hollywood yıldızının hayaletinin her zaman yakınlarda olduğuna inandığını ekleyerek, “Bize çok yakın olduğuna gerçekten inanıyorum. O bizimleydi” şeklinde konuşmuştu. Filmin yönetmeni Andrew Dominik de Armas’a katılarak; “Kesinlikle bir seans gibiydi” demiş ve Marilyn’in varlığını hissettiğini kabul etmişti.

İşleri daha da ürkütücü yapan ise; filmin bazı sahnelerinin, Monroe’nun akıl hastası annesiyle birlikte yaşadığı aynı dairede çekilmiş olmasıydı. Ayrıca ölüm sahnesi de 1926’da dünyaya gelen yıldızın 1962 yılında trajik bir şekilde hayata veda ettiği odada çekilmişti.

“O GERÇEKTE KİMDİ?”

Önceki gün ise AnOther Magazine’e konuşan Ana De Armas, ‘Blonde’ filminin ekibiyle birlikte efsane isim Marilyn Monroe’nun mezarını ziyaret ederek, hayatının hikayesini çekmek için izin istediğini açıklamıştı:

Büyük bir kart aldık ve ekipteki herkes ona bir mesaj yazdı. Sonra mezarlığa gittik ve kartı Marilyn’in mezarına bıraktık. Bu şekilde ondan izin istiyorduk…

“Herkes büyük bir sorumluluk hissetti” diyen aktris, sözlerine; “Hikayenin anlatacağımız tarafının fazlasıyla farkındaydık: Marilyn Monroe karakterinin arkasındaki kişi, Norma Jean’in (Mortenson) hikayesi. O gerçekte kimdi?” şeklinde devam etmişti.

Yeğeni sessizliğini bozdu!Marilyn Monroe reddedilmeseydi hayatta olabilirdiHaberi Görüntüle

“DÜŞÜNMEK BİLE ÜZÜCÜ”

Tüm bunların ardından Variety Magazine’ne konuşan Ana de Armas; merakla beklenen, ’17 yaş ve üzeri izleyiciler için’ sınırı alan ‘Blonde’ filmindeki çıplak sahnelerinin internette viral hale gelecek olmasının ‘iğrenç’ olduğunu söyledi:

Çıplak sahnelerimin viral olacağını biliyorum, ve bu iğrenç. Sadece düşünmek bile üzücü. Kontrol edebileceğim bir şey değil; o sahnelerle ne yapacaklarını ve olayları bağlamdan nasıl çıkaracaklarını gerçekten kontrol edemezsiniz. Bu filmde başkası için asla yapmayacağım şeyleri yaptım. Bunları Marilyn ve Andrew Dominik (filmin yönetmeni) için yaptım.

“GİTMESİNE İZİN VEREMEDİM”

Güzel oyuncu, kendini Hollywood ikonunu oynamaya o kadar kaptırdı ki, ‘Blonde’ filminin çekimleri bittikten bir gün sonra ‘James Bond: No Time To Die’ın çekimleri için Londra’ya uçarken Marilyn’i geride bırakmakta zorlandı. Armas bu durumu; “Marilyn’i üzerimden atamadım, gitmesine izin veremedim. Birkaç kez Marilyn’in mezarını ziyarete gittim. Bir kez daha gitmek isterdim…” sözleriyle açıkladı.

“KESİNLİKLE ONDAN BİR ŞEYLER ÇALDI”

Ünlü isim, canlandırdığı ‘Paloma’ adlı ‘James Bond’ karakterinde de biraz Marilyn Monroe olduğuna inandığını söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

Şimdi ‘Paloma’yı düşünürseniz, onda da biraz Marilyn olduğundan eminim. Enerjisi, çekiciliği… ‘Paloma’ kesinlikle ondan bir şeyler çaldı.

Ana De Armas'ın filmleri aratmayan hayatı!

‘Kardeşinin şöhretine güvenme’Ana De Armas’ın filmleri aratmayan hayatı!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.