Armağan Çağlayan: Akciğerimde kitle tespit edildi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 10:12

Armağan Çağlayan: Akciğerimde kitle tespit edildi

Son Güncelleme :

22 Kasım 2022 - 12:37

66 views
Armağan Çağlayan: Akciğerimde kitle tespit edildi

Yapımcısı ve sunucusu olduğu programlarla dikkat çeken Armağan Çağlayan, yaklaşık 750 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından üzücü bir haber paylaştı. Yıllık sağlık taraması sonucu öğrendiği hastalığından bahseden ünlü yapımcı, tedavi süreci sebebiyle gösterilerine ve programlarına ara vereceğini açıkladı.

“AKCİĞERİMDE KİTLE TESPİT EDİLDİ”

Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.

GÖSTERİSİNE ZORUNLU ARA

Çağlayan, “Beş aydır sahnelemekte olduğumuz ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle” ifadelerini kullandı.

56 yaşındaki yapımcı, “Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim” mesajını yazdı.

ÜNLÜLERDEN “GEÇMİŞ OLSUN” YORUMLARI

Armağan Çağlayan’ın paylaşımı kısa sürede gündem olan paylaşımının altına; Kaan Sekban, Gonca Vuslateri, Kuşlum Aydın, Kubat, Ayşe Özyılmazel, Soner Arıca, Petek Dinçöz ve Berfu Yenenler gibi birçok ünlü isim, “Geçmiş olsun” yorumunda bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.