BAŞKAN FADILOĞLU, MEHMET BOZGEYİK’E PLAKET TAKDİM ETTİ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 21:03

BAŞKAN FADILOĞLU, MEHMET BOZGEYİK’E PLAKET TAKDİM ETTİ

BAŞKAN FADILOĞLU, MEHMET BOZGEYİK’E PLAKET TAKDİM ETTİ
Son Güncelleme :

07 Mayıs 2023 - 14:01

11 views

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Bünyamin Bozgeyik ile birlikte Merveşehir Mahallesi sakinleriyle buluştu. Başkan Fadıloğlu, geçmiş dönemde ilçeye yaptığı hizmetlerden ötürü eski Şehitkamil Belediye Başkanı Mehmet Bozgeyik’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Merveşehir Mahallesi Yasemin Erman Balsu Parkı’nda çocuklara yönelik düzenlenen etkinliğe; AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Bünyamin Bozgeyik ve AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile birlikte katılım sağladı. Etkinliğe, eski Şehitkamil Belediye Başkanı Mehmet Bozgeyik de katıldı. Özellikle Merveşehir Mahallesi başta olmak üzere ilçe geneline yaptığı hizmetlerden ötürü Rıdvan Fadıloğlu, Mehmet Bozgeyik’e teşekkür plaketi takdiminde bulundu.

 

HALKIMIZDAN DESTEK İSTİYORUZ

Çocuklar ve gençlerle yakından ilgilenen ve etkinliklerde kendilerine eşlik eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, “Son 21 yıllık süreç içerisinde hayat standardımız sürekli yukarıya doğru çıktı. Hayat standardımızın yükselmesini devam ettirmek adına biz, halkımızdan destek istiyoruz. Bu konuda Mehmet Bozgeyik ağabeyimin atmış olduğu tohumları, biz de yeşertmeye devam edeceğiz. Mehmet Bozgeyik ağabeyime yürekten teşekkür ediyorum. Onun açmış olduğu yolda hizmetleri artırarak devam ettireceğimize söz veriyorum. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ile birlikte Selimiye Taksi Durağı şoförlerini ziyaret etti. Taksi şoförleriyle sohbet eden Başkan Fadıloğlu ile Başkan Yılmaz, bol ve bereketli kazanç dilediği taksi şoförleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.