Belediye Başkanı Sarı’nın girişimleri hizmetle sonuçlanıyor « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 11:17

Belediye Başkanı Sarı’nın girişimleri hizmetle sonuçlanıyor

Belediye Başkanı Sarı’nın girişimleri hizmetle sonuçlanıyor
Son Güncelleme :

02 Eylül 2022 - 13:48

Şehri hizmetlerle buluşturan Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın ilçe geneline yaptığı çalışmalar, yoğun bir tempoda devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu güne mahalle ve vatandaş ayrımı yapmadan çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hayata geçirmiş olduğu projeler, yaptığı hizmetler ve yapacakları çalışmalarla her kesimden vatandaşın takdirini topluyor.
Yapmış olduğu yatırımlarla ilçenin çehresini değiştiren Başkan Sarı, son olarak ta İstasyon Mahallesi’nde atıl durumda olan hangar ile ilgili girişimde bulundu.  Girişimlerinin olumlu bir şekilde sonuçlanarak hizmete dönüştüğünü sosyal medya hesabından duyuran Sarı şu sözlere yer verdi.
‘’İstasyon Mahallemizde Şehitler parkımızın yanında bulunan Devlet Demir Yollarına ait olan ve yıllardır boş ve bakımsız olan hangarın görüşmelerimiz neticesinde Belediyemize tahsisini sağladık. Başlattığımız tadilat çalışmasıyla İstasyon Mahallesi sakinlerimizin hizmetine sunacağımız Bay-Bayan Taziye Evi, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğinin ilçemizde hizmet vereceği şube binası ile Gençlerimizin ve Hanım kardeşlerimin yararlanacağı Eğitim Merkezi yapıyoruz. Hayırlı Olsun’’ dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.