BELLONA YATAK GRUBUNDA OTEL KONSEPTİ HİZMETİ VERECEĞİZ  « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 09:44

BELLONA YATAK GRUBUNDA OTEL KONSEPTİ HİZMETİ VERECEĞİZ 

BELLONA YATAK GRUBUNDA OTEL KONSEPTİ HİZMETİ VERECEĞİZ 
Son Güncelleme :

25 Eylül 2022 - 21:26

104 views

Bellona yatak ve otel grupları ile  Gaziantep’te  adından söz ettiren Güneşler  Mağazaları, 4. Şubesini Karataş’a açtı. Çok sayıda iş insanı, siyasetçi, bürokrat ve vatandaşın katıldığı açılışta, ünlü kemancı Yıldız  Asyalı’nın  müthiş keman Show’u,  davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Kendi sektöründe Gaziantep’in önemli firmalarından biri olan Güneşler Mağazaları, sektörde büyümesini sürdürüyor. Bu anlamda Karataş bölgesine 4. Şubesini açan Güneşler Mağazaları, hedeflerine doğru emmin adımlarla ilerliyor.

Açılış,   Kuran’ı kerim tilavetinin okunmasının ardından Gaziantep İl Jandarma Komutanı Doğan Şar, MÜSİAD Başkanı Fatih Fedaioğlu, GAGİAD Başkanı Cihan Koçer, Askon Gaziantep Şube Başkanı Alper Tunga Çiftçi, Ahmet Kamil Şirikçi, Hakan Çakıcı ve Mustafa Güneş  tarafından  gerçekleştirdi.

23 YILDIR GAZİANTEP’TE HİZMET VERİYORUZ

Bellona yatak mağazasının yeni bir konsept  mağaza olduğunu dile getiren  Güneşler Mağaza yetkilisi Mustafa Güneş , “Gaziantep’te yaklaşık 23 yıldır Güneşler mağazası olarak Bellona bayiliği yapmaktayız. Karataş Bölgesinde sadece Bellona Yatak ve ev Tekstil grubu mağazamızı iş adamı Hakan Çakıcı ile birlikte iş ortağımız olarak bu şubemizi açtık “ dedi.

BELLONA YATAK GRUBUNDA OTEL KONSEPTİ HİZMETİ VERECEĞİZ 

Güneş “Yeni açtığımız konsept mağazamıza özel Bellona Yatak grubunda yatak ve sandıklı baza ve ev tekstil grubumuz var. Bu mağazamızın bir farklı yönü ise kurumsal ve proje satışlar için otel konsepti var. Bellona otel grubu kurumsal yapıda bireysel değil de sadece üst katımızda toplu alımlarda, hastanelere otellere, okullara ve yurtlara hizmet vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Karataş’ta yeni hizmete açılan Güneşler Bellona otel grupları, mobilya ve yatak mağazası sahipleri Mustafa Güneş ve Hakan Çakıcı’nın yanı sıra bir çok iş adamı ve siyasetçi katıldı

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.