BENiM YARAMI SADECE RECEP TAYYİP ERDOĞAN SARAR. « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

25 Haziran 2024 - 20:50

BENiM YARAMI SADECE RECEP TAYYİP ERDOĞAN SARAR.

BENiM YARAMI SADECE RECEP TAYYİP ERDOĞAN SARAR.
Son Güncelleme :

17 Nisan 2023 - 21:05

28 views

Gaziantep AK Parti Milletvekili adayları Mehmet Eyüp Özkeçeci, Feray Yılmaz,  Abdullah Korkmaz ve  parti yöneticileri,  Ay Medya Grubu’nu  ziyaret etti. Gaziantep’teki seçim gündemini değerlendiren partililer, oy oranlarını geçen seçime göre daha çok artıracaklarını söylediler.

AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Mehmet Eyüp Özkeçeci,  seçim rüzgarının AK Parti’den yana estiğini belirterek “Ak Parti Gaziantep İl Teşkilatı olarak bizim için her seçimin ertesi günü yeni seçimin çalışma takvimidir. Bu yüzden Gaziantep İl Teşkilatı seçime hazır bir teşkilat. Hiçbir sıkıntımız yok. Öncelikle kırsaldan merkeze doğru çalışmalara başladık. Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerimizin kırsal mahallelerini gezdik. Merkeze odaklandık. Şu anda saha gayet güzel rüzgar çok olumlu yönde esiyor. Bizim amacımız son aldığımız seçim sonuçları puanımızı daha da yukarıya çıkartmak” dedi.

BENiM YARAMI SADECE RECEP TAYYIP ERDOĞAN SARAR.

Özkeçeci, deprem yaralarının sarılmaya çalışıldığını belirterek  “Yüzyılın depremini yaşadık. Bunu vatandaşlarımızda biliyor. 11 ilde aynı anda sabaha karşı 04.17’de bir deprem oldu. Maalesef 50 bin vatandaşımızı bir gecede kaybettik. Dile kolay, ben tüm ölenlere rahmet diliyorum. Vatandaşlarımız da ise şu algı oluştu. Biz depremden sonra sürekli sahalarda yer aldık. Ve vatandaşlar, evet benim evim yıkıldı, eşim dostum vefat etti ama  benim bu yaramı sadece Recep Tayyip Erdoğan sarar. Bu gibi durumlar bizim kulağımıza geliyor. Partilimizde, partilimiz olmayanda bu söylemi hep söylediler. Bu bizim parti olarak büyük bir kazancımız. Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti bu yaraları sarar. En kısa zamanda hükümetimiz depremde zarar görenler için 500 bin ev yapacak. Şu anda da temelleri atıldı. İlk öncelikle de köy evlerini bayramın 2. günü Sayın Recep Tayyip Erdoğan teslim edecek” diye konuştu.

ÖZKEÇECI: 6 BÜYÜK SEÇİM GEÇİRDİM VE HEPSİNİ KAZANDIK

Siyasete AK Parti’de  başladığını anlatan Özkeçeci”  22 yıldır siyasetin içerisindeyim. Değişik kademelerde görev yaptım. En son 8 yıl önce il başkanı oldum ve ben görevim bana ne emrediyorsa hakkıyla yaptım. İl başkanı olarak 6 tane büyük seçim geçirdim. Çok şükür girdiğimiz her seçimlerde puanımızı artırdık. Siyaset bir amaçla yapılır. Benim en büyük amacım dua almak için siyaset yapmak.  Tek amacım yaptığımız hizmetlerle dua almak. Şimdi ise yeniden milletvekili adayı oldum. Bizim amacımız son aldığımız milletvekili sayısını çok daha yukarıya çıkartmak” şeklinde konuştu.

AVRUPA’DA ENFLASYON REKORU KIRILDI

Pandemi döneminde bir takım sıkıntıların yaşandığını anlatan Özkeçeci, “Pandemi sürecinde tüm dünyada emtia fiyatları çıldırdı. 2-3 katına çıktı bu durundan bizde etkilendik. Avrupa’daki birçok gelişmiş ülkeler 40 yılın enflasyon rekorlarını kırdılar. Bizde yaşadık. Bizim vatandaşımızın kalbinde ise yaparsa yine Recep Tayyip Erdoğan yapar var. Asgari ücreti hızlı bir şekilde arttırdık. Vatandaşımızın zamlardan etkilenmemesi için kademeli olarak her seferinde asgari ücret artırıldı. Ayrıca gerekirse Cumhurbaşkanımız yine asgari ücretin artırılacağını söyledi” dedi.

YILMAZ: “KADINLARA YÖNELİK BİR ÇOK PROJELERİM VAR” 

AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Feray Yılmaz, meclise gitmesi halinde kadınlara yönelik çalışmalara hız vereceğini belirterek “Ben yaklaşık 9 yıldır teşkilatın birçok kademelerinde çalışan teşkilatı ve sahayı bilen ve en son Kadın Kolları İl Başkanlığı görevini sürdüren biri olarak mecliste görev alırsam öncelikle kadınlar üzerinde çalışmalar yapmayı planlıyorum. Kadınlar, gençler ve çocuklar özelinde projeler yapma niyetindeyim. Ayrıca benim aslen İslahiyeli olmam dolayısıyla da depremde yoğun bir süreç yaşadık. Özellikle İslahiye ve Nurdağı özelinde çalışmalar yapmayı planlıyorum. Yeniden kalkındırmak için elimizden gelen tüm çabayı sarf etme niyetindeyim. Orayı daha güzel bir  ilçe yapacağız. Deprem çok acı bir felaketti. Allah herkesin yardımcısı olsun bizde bu felaketi yaşadık. Gerçekten zor bir süreçti. Sayın Cumhurbaşkanımız ile birlikte depremde evini kaybeden vatandaşlarımıza ilk konutlarını teslim edeceğiz. Bundan sonrada hükümetimiz deprem bölgelerinde çalışıyor bizde bu durumun yakından takipçisi olacağız” diye konuştu.

KORKMAZ “KENTİME VE ÜLKEME HİZMET ETMEYE ADAYIM”

AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Abdullah Korkmaz,  “Gaziantep Ömer Özmimar İmam Hatip Lisesinden mezun oldum ve ardından İlahiyat Fakültesini bitirdim ve  İktisat Fakültesi, kamu yönetimi ve siyaset bilimi mezunuyum. 18 yaşından itibaren Cumhurbaşkanımızın gençlik kollarında bu okulun bir öğrencisi oldum. Türkiye Gençlik Vakfı Gaziantep kuruculuğunu üstlendim. Daha sonrasında ise Gaziantep İl Gençlik Kolları başkanlığına atandım. 4 buçuk yıl bu görevi üstlendim. Daha sonrasında Şehitkamil Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi meclis üyeliğine geçtim ve orada da hizmet ettim. Ve genel merkezde MKYK üyeliğine terfi olduk. Orada da hizmet etmek nasip oldu. Bugüne kadar aldığımız her görevi hizmet olarak gördük. Bugünde nasip olursa milletvekili olup gençlerimize Gazi şehrimize hizmet edeceğim. Bu şehrin problemlerini çözmeye gayet edeceğim. Şehrin üzüntüsüne, sevincine ortak olmaya çalışacağım. Bu şehrin bir evladı olarak her zaman iyi günde ve kötü günde şehrime hizmet etmeye adayım. Onun için mücadele edeceğim. Kendi hedeflerinden ötürü değil de daha çok şehrimizin hedefleri doğrultusunda çalışacağım” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.