Brad Pitt dünyanın en yakışıklı oyuncularını açıkladı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 14:31

Brad Pitt dünyanın en yakışıklı oyuncularını açıkladı

Son Güncelleme :

24 Eylül 2022 - 10:45

38 views
Brad Pitt dünyanın en yakışıklı oyuncularını açıkladı

Şimdilerde eski eşi Angelina Jolie ile Fransız Şatosu Miraval yüzünden sorun yaşayan ABD’li aktör Brad Pitt, geçtiğimiz aylarda California sahiline bakan ve ‘Seaward’ olarak bilinen tarihi D. L. James evi için 40 milyon dolar ödemesiyle gündeme gelmişti. ‘Ünlüler cenneti’ olarak bilinen Carmel’de yer alan ve tarihi 1918’e kadar uzanan evin, bölgede satılan en yüksek fiyatlı mülk olduğuna inanıldığı öğrenilmişti.

DailyMail’de yer alan habere göre; yerel halkın, özellikle mülk yıllarca boş kaldıktan sonra, aralarında bir başka ünlü ünlüye sahip olmaktan heyecan duydukları bildirilmişti.

HALKA AÇIK OLARAK SATIŞA ÇIKMADI

Ev, 20. yüzyıl mimarlarından Charles Sumner Greene tarafından tasarlanmıştı. Greene, mülkü ünlü yazar Daniel Lewis James’in sahip olduğu bir arazi üzerinde yapmış ve Carmel’deki eve onun adını vermişti.

Ev 1999’dan beri Joe Ritchie ve eşi Sharon Ritchie’ye bağlı bir şirket olan Searock’a aitti; ancak kayıtlar, Bay Ritchie’nin bu yılın başlarında hayatını kaybettiğini ve mülkün hiçbir zaman halka açık olarak satışa sunulmadığını göstermişti.

Angelina Jolie'nin eski şirketinden Brad Pitt'e milyonlarca dolarlık dava!

Belgelerde yer alan iddialar dikkat çektiAngelina Jolie’nin eski şirketinden Brad Pitt’e milyonlarca dolarlık dava!Haberi Görüntüle

“O KADAR DA BÜYÜK BİR EV DEĞİL”

Plaja sadece birkaç metre uzaklıktaki lüks mülk, ahşap işçiliğine sahip ve yerel olarak taş ocağından çıkarılan kumtaşı ve granitten inşa edilmiş. 1997 yılında evin fotoğraflarını çeken Alexander Vertikoff, DailyMail’e konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

O kadar da büyük bir ev değil, ve oldukça gözlerden uzak. Artık böyle evler yapmıyorlar.

“BU SEFERLİK DİĞER YOLU DENEYECEĞİM

Tüm bunların ardından Hollywood yıldızı; Instagram üzerinden Vogue’a verdiği röportajla adından söz ettirdi. Geçmişte ve günümüzde ‘dünyanın en yakışıklı erkekleri’ olduğunu düşündüğü kişileri paylaşan Brad Pitt, şu ifadeleri kullandı:

Oyunculuk dünyasında bu konuda söyleyeceğim ilk isim Paul Newman… Çünkü çok zarif bir şekilde yaşlandı. Ve tüm anlatılanlara göre; gerçekten özel, sıcak ve dürüst bir insandı. Eğer günümüzden birinin seçeceksem ise George Clooney’nin ismini vermeliyim, çünkü neden olmasın? Genelde ya o beni dışarı atıyor, ya da ben onu. Sadece bu seferlik, diğer yolu deneyeceğim.

Pitt ve Clooney, Ocean’s üçlemesinde birlikte rol almıştı. İkili, 2007’de yayınlanan ‘Ocean’s Thirteen’den yıllar sonra serinin yeni halkası için tekrar kamera karşısına geçecek.

“İLK KEZ GÜNDE İKİ DEFA YÜZÜMÜ YIKAMAMI SAĞLAYAN KİŞİ”

Ünlü isim, ayrıca yeni bir cilt bakımı koleksiyonu çıkardığını da duyurarak; bu konuda eski sevgilisi Gwyneth Paltrow’dan etkilendiğini söyledi:

Gwyneth’in yaptıklarını seviyorum” diyen Pitt, “O hala çok sevgili bir arkadaş ve bu konuda kendi imparatorluğunu kurdu. Aslında şöyle bir düşününce, muhtemelen günde iki kez yüzümü yıkamamı sağlayan ilk kişi Gwyneth’ti…

Yeni Ocean's filmi için efsaneler geri dönüyor

15 yıl sonra yeniden bir araya geliyorlarYeni Ocean’s filmi için efsaneler geri dönüyorHaberi Görüntüle

Brad Pitt-Gwyneth Paltrow'dan 25 yıl sonra aşk itirafı!

‘Ağlayarak yanıma geldi’Brad Pitt-Gwyneth Paltrow’dan 25 yıl sonra aşk itirafı!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.