Brooke Shields: Michael Jackson beni öpmeye çalıştı! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

20 Haziran 2024 - 22:52

Brooke Shields: Michael Jackson beni öpmeye çalıştı!

Son Güncelleme :

29 Mart 2023 - 10:59

70 views
Brooke Shields: Michael Jackson beni öpmeye çalıştı!

Henüz küçük bir çocukken oyunculuğa başlayan ve ‘Pretty Baby’ adlı filmle bir anda dikkat çeken ABD’li oyuncu ve model Brooke Shields, ünlü şarkıcı Michael Jackson’la olan yakın arkadaşlığı hakkında içini döktü ve o sırada Dean Cain’le ilişkisi olmasına rağmen, Jackson’ın 1993 yılında aşk yaşadıkları yönünde ortaya attığı iddialara değindi.

Oyuncu, yakında yayınlanacak olan iki bölümlük ‘Pretty Baby’ adlı belgeseli öncesinde The Sunday Times’a röportaj vererek; şarkıcının, Oprah Winfrey’ye canlı yayında “Brooke Shields benim kız arkadaşım” demesiyle ilgili şu ifadeleri kullandı:

Bunun üzerine Michael’ı aradım ve sanıyorum ki ona, ‘Böyle bir şey yapman çok acınası bir durum. Normal bir yaşam sürmeye çalışıyorum, beni bu çılgınlığın içine sürükleyemezsin’ dedim.

Shiedls, bu tepkisi karşısında Jackson’ın kendisine güldüğünü de anlattı.

Cinsel saldırıya uğradığını açıklamıştı! 'Başıma gelenleri kabul etmeyi reddettim'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRCinsel saldırıya uğradığını açıklamıştı! ‘Başıma gelenleri kabul etmeyi reddettim’Haberi Görüntüle

“BANA BİR ARKADAŞ OLARAK İHTİYACIN VAR”

Ünlü isim, hiç öpüşüp öpüşmedikleri sorulduğunda ise “Hayır, böyle bir şey olmadı! Arabada olduğumuz ve kameraların bizi çektiği bir an vardı. Michael beni tutup öpmek istedi ve ben de; ‘Hayır, dur! Biz sadece arkadaşız ve senin bana bir arkadaş olarak ihtiyacın var’ dedim” cevabını verdi.

“Diğer aktrislerin onun peşinde olduğu ilk günleri hatırlıyorum. Michael sevimli biriydi” diyen oyuncu, “Ama onunla aşk yaşamak aklımın ucundan bile geçmedi” şeklinde konuştu.

Brooke Sheilds: 'Mavi Göl' ekibi birbirimize aşık olmamızı istemişti!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBrooke Sheilds: ‘Mavi Göl’ ekibi birbirimize aşık olmamızı istemişti!Haberi Görüntüle

Shields ve Jackson 1981’de, oyuncu 13, şarkıcı ise 20 yaşındayken arkadaş oldular ve sık sık ödül törenlerine birbirlerinin kavalyesi olarak birlikte gittiler.

“KEŞKE GERÇEĞİ BİLSEYDİM”

Jackson 1993 ile 2005 yılları arasında çocuklara yönelik cinsel istismar ve çocuk tacizi suçlamalarıyla karşı karşıya kalmıştı. Çocuk tacizi, adam kaçırma, sahte hapis ve gasp da dahil olmak üzere 10 suçtan yargılandı ancak daha sonra beraat eden Jackson hakkındaki bu suçlamalarla ilgili ne düşündüğü de sorulan Brooke, bu konuda nasıl düşüneceğini bilmediğini söyleyerek; şöyle konuştu:

Keşke gerçeği bilseydim. Ama ben de tüm dünya gibi şoke olmuş durumdayım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBrooke Shields tartışmalı reklam kampanyası hakkında konuştu!Haberi Görüntüle

“HERKESE GÜLEBİLİYORDUK”

Şarkıcı hakkında “İkimiz de çok ünlüydük ve küçük çocuklar gibi herkese gülebiliyorduk” diyen Shields, Jackson’ın Los Angeles’taki Staples Centre’da düzenlenen halka açık anma törenine katılmıştı. Törende bir konuşma yapmış ve ilişkilerini ‘arkadaşlıkların en doğal ve en kolayı’ olarak tanımlamıştı.

57 yaşındaki Brooke Shields, şu anda ABD’li film yönetmeni Christ Henchy ile evli ve Rowan Francis Henchy (19) ve Grier Hammond Henchyn (16) adında iki çocuğu var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBrooke Shields video çekerken bacağını kırdıHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.