“BU PROJE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEM ARZ EDİYOR”  « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 11:15

“BU PROJE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEM ARZ EDİYOR” 

“BU PROJE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEM ARZ EDİYOR” 
Son Güncelleme :

02 Ekim 2022 - 21:29

11 views

Gaziantep halkına 44 yıldır en iyi şekilde hizmet sunan Altınoğlu Grup, Fıstıklık Mahallesi’nde  6 bin metre kare alan üzerine kurulu 17. Mağazasını görkemli bir törenle hizmete açtı.

Sektörde emin adımlarla ilerleyen Altınoğlu Grup, 2022 yılına damga vurdu. 6 bin metre kare alan üzerine kurulu Bir Dünya Çeyiz 17’nci mağazasını Fıstıklı bölgesine açtı. Mobilya, çeyiz, beyaz eşya ve halı konseptinden oluşan 17’nci  mağazalarını açmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade eden Altınoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İslam Özaltın, “Bu proje bizim için çok önem arz ediyor. 17’nci şubemiz ama bizimde ön planda tuttuğumuz mağazalarımızdan bir tanesidir” dedi.

Gaziantep halkına 44 yıldır en iyi şekilde hizmet sunan Altınoğlu Grup, Fıstıklık Mahallesi’nde  6 bin metrekare alanda bulunan yeni mağazasını görkemli bir açılış ile açtı. Mobilya, çeyiz, beyaz eşya ve halı konseptinden oluşan  Bir Dünya Çeyiz mağazası açılış törenine birçok iş insanı ve Gaziantepli vatandaşlar katıldı. Ayrıca açılış ardından Gaziantepli sanatçı Bilal Sonses sahne alırken 27 kişiye 27 büyük hediyeler dağıtıldı.

“BU PROJE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEM ARZ EDİYOR”

Altınoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İslam Özaltın, “Bu proje bizim için çok önem arz ediyor. 17’inci şubemiz ama bizimde ön planda tuttuğumuz ve  M2 bakımından da ön planda olan mağazalarımızdan bir tanesi. Büyük heyecanımızdan bir tanesi de Erciyes Holding’in markası olan Bellona ile bir işbirliğimizin olmasıdır. Müşterilerimize bu mağazamızda da elden taksit imkanı tanıyoruz. Şu an mağazamızda peşin fiyatına taksitlerle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bütün ev aletlerinde ve mobilyalarımızda elden taksit imkanı sunuyoruz. Ayrıca bugün Gazi şehrimize özel 27 kişiye tam 27 büyük hediyeler dağıttık. Bir Dünya Çeyiz’e Gazi şehire yakışır hediyeler dağıttık. Biz Altınoğlu Grup olarak bu şehre hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne bizlere şu çeşme ne güzeldir  su içecek tası yok, kırma insan kalbini yapacak ustası yok diye hayat rotamızı çizen onursal başkanımız, Mehmet Yaşar Özaltına ve eşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

TEYMUR “GAZİANTEP’E HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Bir Dünya Çeyiz Mağazasının açılışında konuşan Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet  Hilmi Teymur, “Bu güzide mağazayı, Türkiye’nin güzel markalarını bir çatı altında birleştirerek Gaziantep’e, Türkiye ekonomisine hizmet eden Altınoğlu Grup’a teşekkür ediyorum. Türkiye ekonomisi için değer katan pırlanta gibi insanlar. Bu mağaza Gaziantep’e hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

ERTEKİN: HOLDİNGİMİZİN GÜCÜYLE ÖZALTIN AİLESİNİN YANINDAYIZ”

Erciyes Anadolu Holding şirketinin CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, “Gözbebeğimiz Bellona’nın 635’inci mağazasının açılışındayız. Bizim grubumuzunda holdingimizinde Gaziantep’te bulunan 24’üncü magazası. Biz Erciyes Adanadolu Türk olarak Türkiye’de mobilyanın en iyi en bilinen markalarını temsil ediyoruz.

Türkiye’de kablo sektörünün lideriyiz, Türkiye’de sünger sektörünün lideriyiz, Türkiye’de üretilen süngerin yüzde 42’sini biz üretiyoruz. Türkiye’nin en büyük yay paket yay üreticisiyiz. Türkiye’nin en büyük nakliye şirketlerinin sahibiyiz ve bütün holdingimizin gücüyle Özaltın ailesinin yanındayız” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.