Bülent Ersoy’a dört milyon TL’lik altın kemer! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 17:15

Bülent Ersoy’a dört milyon TL’lik altın kemer!

Son Güncelleme :

31 Ağustos 2022 - 13:57

12 views
Bülent Ersoy’a dört milyon TL’lik altın kemer!

Güçlü sesinin yanı sıra sahne kıyafetleri, sürekli değiştirdiği imajı ve pahalı takılarıyla da adından sıkça söz ettirmeyi başaran Bülent Ersoy, bu kez dudak uçuklatan bir hediye haberiyle magazin gündemine geldi.

Bülent Ersoy’dan iddialara yanıt! 1.5 milyonTL’lik şifreli ve asansörlü mezar!Haberi Görüntüle

Sevim Alan, Gaziantep’te kendi adını taşıyan güzellik merkezi açtı. Alan’ın heyecanına ortak olan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı, açılış kurdelesini kesti. Alan’ın, Diva’ya Gaziantepli ustaların el emeği ile yaklaşık üç ayda hazırlanan altın kemer hediye etmesi dikkat çekti.

Güzellik merkezinin 43’üncü şubesi olması münasebetiyle üzerinde 43 yakut yeşil taşın bulunduğu ve 70 yaşındaki sanatçının Ersoy’un bel ölçüsü alınarak yapılan kemerin değerinin yaklaşık dört milyon TL olduğu öğrenildi.

HAM ALTIN HEDİYE EDİLDİ

Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde Uşak’ta özel bir gecede konser vermişti. Ara vermeden dört saat sahnede kalan Diva, sevenlerinden yoğun ilgi görmüştü. Ersoy’a, bir iş insanı hayranı, kendi madenlerinden çıkarılan altın bir traverten hediye etmişti. Sanatçı, maddi değeri yüksek armağan için, “Hiç ham altın hediye almamıştım. Bu da diğerleri gibi dev kasamdaki yerini alacak” demişti.

Murat Kekilli’den 'rahmetli' gafı!

Bülent Ersoy’dan özür dilediMurat Kekilli’den ‘rahmetli’ gafı!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.