BÜYÜKDEDE:  “BU TÜR ŞİRKETLER BİZLERİN GÖZBEBEĞİDİR” « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

6 Şubat 2023 - 19:08

BÜYÜKDEDE:  “BU TÜR ŞİRKETLER BİZLERİN GÖZBEBEĞİDİR”

BÜYÜKDEDE:  “BU TÜR ŞİRKETLER BİZLERİN GÖZBEBEĞİDİR”
Son Güncelleme :

07 Aralık 2022 - 17:33

38 views

Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Gaziantep’e gelen  Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede,  OSB Başkanı  Cengiz Şimşek,  Sanko Süper Film Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu ve Köksan Holding yönetim Kurulu Başkanı Asım Kökoğlu’nu ziyaret ederek, üretim ve ihracat konularında çeşitli bilgiler aldı.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı PAGEV’in organize ettiği ve bir dizi temaslar için Gaziantep’e gelen Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede,  Organize Sanayi Başkanı Cengiz Şimşek, Sanko Süper Film Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu ve Köksan Holding yönetim Kurulu Başkanı Asım Kökoğlu’nu ziyaret etti.

BÜYÜKDEDE:  “BU TÜR ŞİRKETLER BİZLERİN GÖZBEBEĞİDİR”

Gaziantep’te sanayiciler ile bir araya gelen Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Köksan Holding’te yaptığı konuşmasında, bu tür şirketlerimiz bizlerin gözbebeğidir. Gaziantep özel projelerin planlandığı özel bir şehirdir” dedi.  Gaziantep firmalarının ufuklarının geniş olduğunu ifade eden Büyükdede,  “PAGEV’’in organize ettiği  Gaziantep’teki sanayicilerimiz ve iş dünyamız ile bir araya geldik. Sanayi Bakanlığı olarak SANTEK Programları kapsamında şehirlerimizde bulunan sanayicilerimiz ile buluştuk. Köksan Holding gibi köklü bir şirketimizi ziyaret ettik ve üretim başta olmak üzere bir çok konuda bilgiler aldık . Bu tür şirketlerimiz bizlerin gözbebeği olan şirketlerimizdir” ifadelerini kullandı.

“MUTLULUK DUYUYORUM

Gaziantep büyük projelerin planlandığı özel bir şehirdir diye konuşan  Büyükdede, “Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı olarak bu tür tesislerimizi gece gündüz gezmekten mutluluk duyuyorum. Bu vesile ile bu tür sektörlerimize bakanlık olarak nasıl bir katkımız olur diye çaba gösteriyoruz. Şirketlerimizin daha çok güçlenmesi ve gelişimine katkı sağlamak için çaba göstereceğiz” dedi.

KÖKOĞLU: ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Köksan Holding CEO’su Muhammet Murat Kökoğlu “PAGEV’in katkılarıyla Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, KÖKSAN Holding tesislerimizi ziyaret etti. Sektörümüzün sorunlarını problemlerini anlatma fırsatı bulduk. Sorunlarımızın çözüme kavuşacağından eminiz. Gaziantep Sanayi olarak çok güçlü bir şehir.  Bizde üretmeye ve  var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN