CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan NTO’ya Ziyaret « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

25 Haziran 2024 - 21:29

CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan NTO’ya Ziyaret

CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan NTO’ya Ziyaret
Son Güncelleme :

06 Mart 2024 - 17:55

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nizip Belediye Başkan Adayı ve Ali Doğan Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.

NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve aralarında CHP ilçe yöneticilerinin de bulunduğu heyet ile görüş alışverişinde bulunuldu.

Gerçekleşen ziyaretin açılış konuşmasını yapan NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Demokrasinin gereği seçimlerimizde milletten gücünü ve yetkisini alacak olan siyasi parti adaylarımız hizmet yarışına başlamıştır. CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’a çıkmış oldukları yolda başarılar diliyor, adaylığının hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

NTO’nun 1962 yılında kurularak 62 yıldır Nizip’i yüz akıyla temsil eden en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade eden NTO Meclis Başkanı Karabacak sözlerini şu şekilde sürdürdü: “NTO, 15 meslek komitesi ile Nizip’in tüm dallarında faaliyet gösteren meslek gruplarını temsil etmektedir. Nizip, 2023 yılında 262 milyon ihracat gerçekleştirerek 39 ili geride bırakmış ve büyük bir başarı sağlamıştır. Büyük bir ekonomi potansiyele sahip olan ilçemizde odamız ise Türkiye genelinde 365 oda içerisinde ilk 85’te akredite olarak beş yıldızlı hizmet etmektedir.”şeklinde konuştu.

Nizip’in en büyük sivil toplum kuruluşu olan NTO’da, CHP heyetini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize, bölgemize ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Adil ve centilmence bir yerel seçim olmasını temenni eden NTO Başkanı Mehmet Özyurt, CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’a başarılar diledi.

NTO’nun faaliyetleri ve projeleri ile ilgili CHP Heyetine bilgiler veren NTO Başkanı Özyurt, Nizip’in sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili konuları dile getirdi.

Kendilerini, projelerini ve yol arkadaşlarını tanıtma fırsatı verdikleri için NTO başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür eden CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, “Seni Düşünen Biri Var” sloganı ile Nizip için hazırlanan 41 proje hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Seçilmeleri halinde çok güçlü bir kent konseyi oluşturacaklarını dile getiren CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, “Bu oluşacak olan konseyin bir yıl boyunca meclis başkanlığını kendim yaparak Nizip’i hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.

Düzenlenen ziyarete NTO meclis, yönetim ve disiplin kurulu üyeleri ve çok sayıda parti temsilcisi de katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.