Deren Talu mayolu pozuyla olay oldu!: Yerli Kendall Jenner « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

31 Mart 2023 - 05:30

Deren Talu mayolu pozuyla olay oldu!: Yerli Kendall Jenner

Son Güncelleme :

27 Temmuz 2022 - 10:53

Deren Talu mayolu pozuyla olay oldu!: Yerli Kendall Jenner

Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden hakkında merak edilenleri yanıtladı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve güzelliğiyle çok konuşulan Talu’ya özel hayatına dair çok sayıda soru geldi. Bir takipçisinin “Oyuncu olarak idol aldığın biri var mı? sorusuna yanıt veren Deren, bu kişinin Beren Saat olduğunu söyledi. Talu, bir takipçisinden gelen “Sence de fazla iddialı ve açık giyinmiyor musun?” şeklindeki soruya ise yalnızca “Hayır” cevabını vermekle yetindi.

“ANNEM DAHA GÜZEL”

Zaman zaman annesiyle kıyaslanmaktan şikayet eden 23 yaşındaki Talu’ya bir takipçisi “Sence annen mi daha güzel sen mi?” diye sordu. Deren de bu soruya “Annem” yanıtını verdi.

Deren Talu, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Baran Tınaz ile birlikte tatile çıktı.

SEVGİLİSİYLE YENİ POZ

Mutlu ilişkisi tam gaz devam eden ikili, birbirleriyle verdiği pozları sosyal medya hesabından sık sık paylaşıyor. Talu, en son paylaşımında erkek arkadaşına sarılarak verdiği pozuyla dikkat çekti.

Her paylaşımıyla dikkat çeken Deren Talu, son olarak mayolu pozlarıyla gündeme geldi. Fit vücudu ve muhteşem güzelliğiyle dikkat çeken Talu’nun fotoğraflarına yorum yağdı.

MAYOLU POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Instagram hesabından sık sık özel hayatıyla ilgili paylaşımlarda bulunan Deren Talu, son olarak cesur pozlarıyla olay yarattı.

Takipçileri Talu’nun paylaşımının altına, “Çok güzelsin”, “Yerli Kendall Jenner” gibi yorumlarda bulundu.

Objektiflere böyle takıldıDeren Talu, Çeşme tatilindeHaberi Görüntüle

DEFNE SAMYELİ’DEN ELEŞTİRİLERE YANIT

Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda, “Kızlarınız Derin ve Deren cesur pozlar paylaşıyor. Sosyal medyada çok konuşuluyor. Bunlarla ilgili kızlarınıza karışma durumunuz var mı?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“SORUMLULUKLARIMIN SINIRINI BİLİYORUM”

Derin yeni 18 yaşına girdi. Deren zaten modellik ve oyunculuk yapıyor. ‘Cesur poz’dan kasıt nedir, onu da çok anlamıyorum. Bütün yaşıtları da aynı pozları paylaşıyor. Kameraların önüne doğdular diye yaşıtlarının yaptığı herhangi bir şeyi, benden miras kalan bir ün dolayısıyla yapmamalarını istemem. Böyle bir sorumluluğu üzerlerine yüklemek istemem. Herkesin kendi hayatı var. Kızlarım da başlı başına birer birey. Bunun ünün getirdiği avantajları yaşadıkları gibi dezavantajları da yaşıyorlar. Çocuklara karşı sorumluluklarımın sınırını biliyorum. Kırmızı çizgilerimizi de karşılıklı biliyoruz. Oralarda kendilerine zarar vermeyecek şeyler yapmadıkları müddetçe başımın tacı ikisi de.

'Ne kadar yıl geçse de bebeğimsin'

Samyeli’den kızı Deren’e:’Ne kadar yıl geçse de bebeğimsin’Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.