DERYA BAKBAK’A GÜN YETMİYOR. « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 07:36

DERYA BAKBAK’A GÜN YETMİYOR.

DERYA BAKBAK’A GÜN YETMİYOR.
Son Güncelleme :

05 Mayıs 2023 - 11:40

12 views

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve 28. Dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Derya Bakbak seçim çalışmaları kapsamında şehri adım adım geziyor. Gaziantep’te yaşayan ve meclis çalışmaları biter bitmez şehrine gelerek sahayı hiçbir zaman bırakmayan Derya Bakbak, 14 Mayıs seçim çalışmalarında tempoyu iyice arttırdı. “Sahada hızınıza yetişemiyoruz. Biz sosyal medyadan çalışmalarınızı izlerken bile yoruluyoruz” diyen vatandaşlara “Hizmet yolunda, hak yolunda çalışan yorulmaz.” yanıtını veren Derya Bakbak talepleri de almaya ve takip etmeye devam ediyor.

Bu seçimlerin Türkiye yüzyılı için önemli olduğunu belirten Bakbak; istikrarın sürmesi, birliğin ve dirliğin devam etmesi, yapılan yatırımların aksamaması, terör illetinin kökünden kazınması açısından bu seçimin çok önemli olduğunu ve Türkiye’nin zaman kaybına tahammülü olmadığını söyledi.

Sahada seçmenlere seslenen Derya Bakbak;

“Biz, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, hiçbir zaman emanete ihanet etmedik. Ülkemize ve aziz milletimize her zaman inandık. Teröristlere, bölücülere ve bozgunculara gereken dersi her zaman verdik.

Masa başında iktidar paylaşanlara, Eski Türkiye hayalleri kuranlara Milletimiz 14 Mayıs’ta gereken cevabı verecektir.” dedi.

 

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.