DEVA Partisi Nizip Seçim Koordinasyon Merkezi açılıyor « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Mayıs 2024 - 04:14

DEVA Partisi Nizip Seçim Koordinasyon Merkezi açılıyor

DEVA Partisi Nizip Seçim Koordinasyon Merkezi açılıyor
Son Güncelleme :

03 Mart 2024 - 13:00

DEVA Partisi Nizip İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi, bugün saat 15’te açılıyor. Devlet Hastanesinin yanında Fatih Mahallesi Barak Sokak’ta bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi törenle açılacak. 

Açılışa DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Budak, DEVA Partisi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Kurt, DEVA Partisi Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Okan Kısacık ve DEVA Partisi Şahinbey Belediye Başkan Adayı Bekir Saltan da katılarak DEVA Partisi Belediye Başkan Adayı Erol Ongur’a destek verecekler. 

DEVA Partisi Nizip teşkilat üyeleriyle birlikte Belediye Başkan Adayı Erol Ongur tarafından yaklaşık bir aydır yürütülen seçim çalışmalarının, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kalmışken, koordinasyon merkezi ile daha da hız kazanması hedefleniyor. 

DEVA Partisi gönüllüleri tarafından Nizip’in kırsal mahallelerine kadar gidilerek yapılan yüzyüze çalışmaların, afiş ve pankart çalışmalarının ardından, çalınmadık kapı, girilmedik sokak, derdi dinlenilmemiş Nizipli bırakmama hedefiyle çalışan DEVA Partisi Nizip Belediye Başkan adayı Erol Ongur, seçime kadar tüm güçle ve enerjisini DEVA Belediyeciliğini Nizip halkına anlatacaklarını, 1 Nisan sabahından itibaren de Nizip’i DEVA Belediyeciliği ile tanıştıracaklarını söyledi. 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.