Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson ayrıldı! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 09:21

Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson ayrıldı!

Son Güncelleme :

16 Kasım 2022 - 12:22

14 views
Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson ayrıldı!

Thor Saevarsson, geçtiğimiz yıl aralık ayında Dilan Çiçek Deniz’e, Boğaz’da evlenme teklifinde bulunmuştu. Sevgilisine “Evet!” yanıtını veren ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Deniz, bu fotoğrafına, “Evet’ dedim!” notunu düşmüştü. Hayranları ise oyuncunun tektaşını sergilediği gönderiye, “Mutluluklar!” yorumları yağdırmıştı.

“HALA ŞOKTAYIM!”

Ardından Arnavutköy’deki bir mekanda kutlama yemeği gerçekleştiren çiftten Deniz, “Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya’da, onun Avrupa’da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış” şeklinde konuşmuştu.

“DÜĞÜNLE İLGİLİ ÇOK HAYALİM YOKMUŞ”

Dilan Çiçek Deniz, daha önce de Thor Saevarsson ile ilişkisi hakkında, “Her şey çok iyi gidiyor. Onun da kendi işleri var. Umarım ileriki bir zamanda birlikte bir projede yer alırız” ifadelerini kullanmıştı.

Deniz, basın mensuplarının, “Düğününüzle alakalı hayalleriniz var mı? Nasıl olacak?” sorularına ise, “Galiba o kadar çok hayalim yokmuş… Henüz hiçbir şey planlayamadık. Umarım yakında her şeyi planlayacağız. Şu an için hiçbir şey yok” cevabını vermişti.

DÜĞÜN HAZIRLIKLARINI ANLATTIDilan Çiçek Deniz: Thor bizim örf ve adetlere alıştıHaberi Görüntüle

“ERTELEDİK”

Ardından İzlandalı reklam yönetmeni sevgilisi Thor Saevarsson ile yakın zamanda evlenmeleri beklenen oyuncu, düğünü ertelediklerini söyleyerek; “İkimizin de işleri oldukça yoğun, bu yüzden düğünü erteledik. Seneye yaz gibi olacak. Haberiniz olur zaten” ifadelerini kullanmıştı.

ROMANTİK KUTLAMA

Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson, geçtiğimiz aylarda ise birlikteliklerinde bir yılı geride bırakmıştı. Objektif karşısında poz veren çift, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla yıl dönümlerini kutlamıştı.

Deniz, sevgilisine; “Canımın yarısı ile birinci yıl dönümümüz… Seni gerçekten derinden seviyorum. Ölmeden önce bilmeni istedim” sözleriyle seslenmişti. Saevarsson da gönderisinde, “Bir yıl ve devam ediyor. Sonsuzluğa ve ötesine…” ifadelerine yer vermişti. Çiftin paylaşımları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi görmüştü.

BİRLİKTE YAŞADIKLARI EVDEN TAŞINDI

Tüm bu yaşananlardan sonra Dilan Çiçek Deniz’in, önümüzdeki yaz evlenmeye hazırlandığı İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson’dan ayrıldığı öne sürüldü. Oyuncunun, sevgilisinin kıskançlığı nedeniyle nişanı attığı ortaya çıktı.

Saevarsson’un da Deniz’le birlikte yaşadığı evden ayrıldığı öğrenildi. Yakın çevresinin barışmak için araya girmesine rağmen, Deniz’in geri adım atmadığı da iddialar arasında.

Thor Saevarsson'dan Dilan Çiçek Deniz'e Türkçe yorum!

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDUThor Saevarsson’dan Dilan Çiçek Deniz’e Türkçe yorum!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.