FADILOĞLU İLE BOZGEYİK, SPOR CAMİASI İLE BULUŞTU « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 21:36

FADILOĞLU İLE BOZGEYİK, SPOR CAMİASI İLE BULUŞTU

FADILOĞLU İLE BOZGEYİK, SPOR CAMİASI İLE BULUŞTU
Son Güncelleme :

04 Mayıs 2023 - 12:28

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Bünyamin Bozgeyik ile birlikte spor camiasıyla bir araya geldi. Hakem, antrenör, sporcu ve sporcu velilerinin katıldığı iki farklı organizasyonda sorun, talep ve önerileri dinleyen Başkan Fadıloğlu ile Milletvekili Adayı Bozgeyik, kendilerine yöneltilen tüm soruları da yanıtladılar.

 

Sık sık spor camiasının temsilcileriyle bir araya gelen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Bünyamin Bozgeyik ile birlikte Alleben Yüzme Havuzunda düzenlenen; hakem, antrenör, sporcu ve sporcu velilerinin iştirak ettiği organizasyona katıldı. Programda söz isteyen hakem, antrenör, sporcu ve sporcu velilerine tek tek söz verildi. İstişare kültürünün önemine vurgu yapılan programda Başkan Fadıloğlu ile Milletvekili Adayı Bozgeyik, talep edilen tüm hizmetlerle ilgili taleplerin karşılanacağı sözünü verdiler.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Bünyamin Bozgeyik, daha sonra Öğreten Adımlar Projesi kapsamında çalışmalarını Gaziantep Üniversitesi SBF Spor Salonu’nda yürüten öğretmenleri ziyaret etti. Gönüllü öğretmenler aracılığıyla yıl içerisinde yüzlerce öğretmene ücretsiz bir şekilde halk oyunları öğretilmesinin amaçlandığı projenin çalışmalarına katılan öğretmenlerin sorun, talep ve önerilerini dinleyen, sorularını cevaplayan Fadıloğlu ile Bozgeyik, öğretmenlerin salon talebinin ücretsiz karşılanması talebine olumlu cevap verdiler.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Bünyamin Bozgeyik hem Hakem, antrenör, sporcu ve sporcu velilerine hem de öğretmenlere günün anısına hediye takdiminde bulundular, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.