Fulya Zenginer: Haftanın ‘Milan’ günü! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 18:17

Fulya Zenginer: Haftanın ‘Milan’ günü!

Son Güncelleme :

10 Eylül 2022 - 13:51

14 views
Fulya Zenginer: Haftanın ‘Milan’ günü!

Yıllar önce yayınlanan ‘Küçük Kadınlar’ adlı diziyle şöhreti yakalayan Fulya Zenginer, üç yıl önce grafik sanatçısı Küntay Tarık Evren ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, mutlu birlikteliklerini bebekle taçlandırmıştı. 24 Mayıs’ta Milan adını verdikleri oğullarını kucaklarına alan Zenginer ile Evren, ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

“15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu. Toparlanmaya çalışıyorum. Sevginizi ve dualarınızı hissediyorum” sözleriyle doğum sonrası ilk paylaşımını yapan Fulya Zenginer, kısa bir süre sonra da minik oğlunun yüzünü göstermişti.

“KİME DAHA ÇOK BENZİYOR?’ DİYECEKTİK AMA…”

Oğlu ve eşiyle birlikte kayınvalidesinin objektifine poz veren ünlü isim, “Kime daha çok benziyor?’ diyecektik ama Miloş’un karnı acıktı. Milan bir haftalık… Fotomuzu da babaannemiz çekti” ifadelerini not düşmüştü.

OĞLUNU SPAYA GÖTÜRDÜ

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve 667 bin takipçisi bulunan güzel oyuncu, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı pozlarla gündem olmuştu. Zenginer,  birinci ayını tamamlayan Milan’ı bir bebek spasına götürmüştü.

Oğlunun yüzdüğü anları takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim, peş peşe yayınladığı karelere, “Aşık olduğum beyle spa keyfi. Milan’ın ilk yüzme deneyimi (doğum kesesini saymazsak)” diye yazmıştı.

‘Ne kadar uslu bir bebek!’Fulya Zenginer oğlunu paylaştıHaberi Görüntüle

“BABASINA ÇOK BENZİYOR”

32 yaşındaki Zenginer’in kısa sürede binlerce beğeni alan bu gönderisine, “Miloş’umun saçları asla bozulmuyor, cool bir bey”, “Maşallah, benim çocukların gördüğü tek spa çamaşır leğeni” ve “Babasına çok benziyor” gibi yorumlar yapılmıştı.

“HAFTANIN ‘MİLAN’ GÜNÜ”

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Zenginer, Milan’ın yeni fotoğrafını paylaştı. Oğlunun omuzunda uyurken çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan ünlü oyuncu, gönderisine, “Milantesi… Haftanın ‘Milan’ günü. Gerçi benim için her gün Milan günü…” ifadelerini not düştü. Takipçileri Fulya Zenginer’in gönderisine, “Çok tatlı” ve “Pili bitmiş sanırım” şeklinde yorumlarda bulundu.

‘Senin kalbin kötü’Fulya Zenginer takipçisinin yorumunu ifşa etti! Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.