Gelinliği eleştirilen Demet Özdemir: Her şey kötülenir maalesef! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 11:16

Gelinliği eleştirilen Demet Özdemir: Her şey kötülenir maalesef!

Son Güncelleme :

03 Eylül 2022 - 13:54

32 views
Gelinliği eleştirilen Demet Özdemir: Her şey kötülenir maalesef!

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 26 Ağustos olarak belirledikleri nikah tarihlerini olumsuz hava şartları nedeniyle 28 Ağustos’a ertelemişti. İkili, iki günlük gecikmeyle Sarıyer’de bir otelde nikâh masasına oturmuştu. Çiftin nikah şahitliğini Acun Ilıcalı ve Faruk Turgut üstlenirken; ikili, ilk danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ şarkısı ile yapmıştı.

“HALI KAYDIRMAZ MI O?”

Törende üç farklı gelinlik giyen Özdemir’in ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Özdemir’in gelinliğini halı kaydırmaza benzetmişti. Ünlü ismin, birinci gelinliğine; “Halının altına serdiğim kaydırmaz örtüye benziyor ama mutlu olsunlar”, “Rahmetli babaannemin tel dolabı vardi gelinliğe bakınca o aklıma geldi niyeyse”, “Şey değil mi ya bu, halı kaydırmaz?” şeklinde yorumlar yağmıştı.

'Ailemize hoş geldin'

Kayınvalidesi Kıymet Koç’tan Demet Özdemir’e mesaj’Ailemize hoş geldin’Haberi Görüntüle

“OĞUZHAN GELİNDEN UZUN DURAYIM DİYE KAR LASTİKLERİNİ TAKMIŞ!”

Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları gündem olmuştu. Ünlü ismin kalın tabanlı ayakkabılarına; “Oğuzhan’a bak gelinden uzun durayım diye kar lastiklerini takmış”, “Damadın ayakkabıları Demet’inkinden yüksek maşallah”, “Oğuzhan’ın altına tank mı koymuşlar o topuk ne?”, “Gelinlikten ziyade Oğuzhan’ın ayakkabısı bambaşka” gibi yorumlar gelmişti.

861 BİN TL’LİK DÜĞÜN HEDİYESİ

Düğüne çiftin ailelerinin yanı sıra sanat dünyasından birçok önemli isim katılmıştı. Oğuzhan Koç, eşine Türkiye’de tek olan Bvlgari serpenti gerdanlık hediye etmişti. Koç’un düğün hediyesinin detayları da çok geçmeden belli omuştu. Ünlü şarkıcının eşine düğün hediyesi olarak aldığı gerdanlığın 47 bin 500 euro (yaklaşık 861 bin TL) değerinde olduğu ortaya çıkmıştı.

'Düğünümüzde kulise kaçıp, kebap yemiştik!'

Dikkat çeken açıklama’Düğünümüzde kulise kaçıp, kebap yemiştik!’Haberi Görüntüle

“HER ŞEY ELEŞTİRİLİR MAALESEF”

Demet Özdemir, yılın düğününün ardından 15.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabının hikayeler bölümünden yeni kareler paylaştı. Arkadaşlarının arasında çekilen fotoğrafına yazdığı notla tercih ettiği gelinlik ve eşi Oğuzhan Koç’un ayakkabıları hakkında yapılan eleştirilere göndermede bulunan güzel oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Her şey eleştirilir, her şey kötülenir maalesef. Ama gerçek, anlar! Ne eleştiri, ne kötüleme o anları gölgeleyebilir! An biriktirin, an. İyi bakın resme, ne çok an, ne çok sevgi var!

“YARIN LİNÇ VAR”

Sonrasında ise Oğuzhan Koç ile dans ettiği bir pozuna yer veren Demet Özdemir, “Yarın linç var derken ben” mesajını yazdı. Günlerdir düğün haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü ismin paylaşımları, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Gözyaşlarını tutamadıOğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir’den kına gecesiHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.