GÜCÜNÜ ADINDAN ALAN YEREL MARKA: OLEA SAĞLIKLI YAŞAM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

29 Kasım 2023 - 06:18

GÜCÜNÜ ADINDAN ALAN YEREL MARKA: OLEA SAĞLIKLI YAŞAM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

GÜCÜNÜ ADINDAN ALAN YEREL MARKA: OLEA SAĞLIKLI YAŞAM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ
Son Güncelleme :

21 Kasım 2022 - 19:45

156 views

Gücünü isminden alan Olea Sağlıklı Yaşam ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu tarafından hizmete açıldı. Açılış töreni keyifli anlara ev sahipliği yaparken,  sağlıklı yaşam ve psikoloji konularında hizmet sunacak.

Gaziantep’lilere 2018 yılından bu yana sağlık hizmeti sunan Olea Sağlıklı Yaşam ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, yeni konsepti ile daha kaliteli  hizmet sunacak.

Olea Sağlıklı Yaşam ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, 2018 yılından bu yana Gazişehirlilere hizmet veriyor. Ülkemizde çok tanınmayan ve korkulan psikoloji bilim dalını halka tanıtmak, psikolojinin önemini anlatmak, insanların psikolojiden faydalanmalarını sağlamak, psikoloji korkusuna son vermek ve karışımı sağlamaktı. Ancak zaman içinde gelen yüksek başarılar ve danışanların yoğun memnuniyeti ile birlikte, 2019 yılında kliniği büyütme kararı aldılar. Ardından Uzman Psikolog Tuğba Çakıroğlu Zehir ve  Hatice Kübra Çakıroğlu ile ortak bir projeyle ‘’Olea Psikoloji’’ konsept değiştirdi. Şimdilerde ise ‘’Olea Sağlıklı Yaşam ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’’ ismiyle hizmet vermeye başladı.

Merkez, içerisinde birçok farklı alanı barındırıyor. Psikoterapiden, diyetisyenlik ve fizyoterapistlik hizmetine, pilates ve reformerdan yogaya hatta bölgesel zayıflama hizmetini de Gazişehirlilere sunuyor. GÜLBURCU ERMAYASI

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.