GÜL: HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLAYALIM « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Nisan 2024 - 03:23

GÜL: HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLAYALIM

GÜL: HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLAYALIM
Son Güncelleme :

25 Kasım 2022 - 22:32

37 views

Gaziantep’te, kent yöneticilerin katıldığı kış mevsimi  değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı da Gaziantep’te bulunan tüm ticari araçlara 1 Aralık itibariyle kış lastiği takma zorunluluğu getirildi.  Gaziantep Valisi Davut Gül,  sürücüleri uyararak “Lütfen hazırlıklarımızı tamamlayıp maddi manevi mağduriyete yol açmayalım” dedi.

Gaziantep  Valisi Davut Gül başkanlığında kış mevsimi tedbirleri değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kaymakamlar, belediye başkanları, ilgili kurum yönetici ve temsilcilerinin katıldı.

GÜL: HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLAYALIM

Gaziantep Valisi Davut Gül, kış mevsimi  değerlendirme toplantısının ardından twitter hesabından taptığı açıklamada, 1 Aralık itibarıyla kentteki tüm ticari araçlarda  kış lastiği takma zorunluğu getirildiğini açıkladı. Gül “Lütfen hazırlıklarımızı tamamlayıp maddi manevi mağduriyete yol açmayalım” dedi.

ŞAHİN: TÜM ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’de belediye olarak tüm önlemleri aldıklarını belirterek “ Yağmura, kara hazırlıksız yakalanmak istemiyoruz. Bu yüzden tüm  kış önlemlerimiz aldık. Gerekli ekipmanlar ve personelimiz  hazır. Geçtiğimiz yıllara  ani  ve  şiddeti yağan kar yağışı nedeniyle bir takım sıkıntılar yaşamıştık. İnşallah  bu yıl bu tür sıkıntıları yaşamamak veya en aza indirmek için önlemlerimizi aldık” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.