Hadise’nin desteklediği kampanyada 11 milyon euro toplandı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

16 Haziran 2024 - 14:27

Hadise’nin desteklediği kampanyada 11 milyon euro toplandı

Son Güncelleme :

10 Mart 2023 - 13:08

12 views
Hadise’nin desteklediği kampanyada 11 milyon euro toplandı

Hadise’nin sesiyle katkıda bulunduğu ’12-12′ kampanyası kapsamında Artists’in ‘People Help the People’ adlı şarkısı, 3 Mart Cuma sabahı 12 Flaman radyo istasyonunda yayınlamaya başladı. Şarkıyı, sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle dikkat çeken Hadise, 30’dan fazla şarkıcı ve müzisyenle birlikte kaydetti. Depremzedeler için bağış kampanyasından 11 milyon euro (220 milyon TL) gelir elde edildi.

“BELÇİKA’DA DOĞDUM AMA KÖKLERİM TÜRK”

Hadise, gönüllü olarak yer aldığı yardım kampanyası için duygularını şu sözlerle dile getirdi:

Belçika’da doğdum ama köklerim Türk ve yıllardır orada yaşıyorum. Bu yüzden iki kültür arasında bir köprü görevi görüyormuşum gibi hissediyorum. Katılmamı istediklerinde hemen ‘Ne zaman yapıyoruz, ne zaman uçabilirim?’ dedim. Bunun olmasına çok sevindim ve tüm çalışma arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim.

Hadise’nin yanı sıra Astrid Stockman, Axelle Red, Bart Peeters, Berre, Camille, Clouseau (Koen ve Kris Wauters), Dana Winner, Francisco Schuster, Geike Arnaert, Grace, Gustaph, ILA (İlayda Çiçek), Isabelle A, Johannes Genard, Lady Linn, Laura Tesoro, Maksim, Margriet Hermans ve Celien, Metejoor, Natalia, Niels Destadsbader, Novastar (Joost Zweegers), Olivia Trappeniers, Paul Michiels, Peter Van Laet, Pommelien Thijs, Selah Sue ve Starlings (Tom Dice ve Kato) sesleriyle şarkıda yer aldı. Jeroen Swinnen’ın yapımcılığı üstlendiği şarkının kaydında Basta Flip Kowlier, davulda Isolde Lasoen, klavyede Jef Neve, çelloda Jeff Assy, akustik gitarda Joost Zweegers, gitarda Milo Meskens ve şarkı koçu olarak Nina Babet katkı sağladı.

Şarkıyı katılım sağlayan tüm sanatçıların yer aldığı video klip de YouTube’da yayına girdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRŞef Mehmet Yalçınkaya depremzede çocuklarla bir araya geldiHaberi Görüntüle

'Yasak Elma' oyuncuları depremzede çocuklarını unutmadı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Yasak Elma’ oyuncuları depremzede çocuklarını unutmadıHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.