Harry Styles, Chris Pine’a mı tükürdü? ‘Gerçeği öğrenene kadar uyumayacağım’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 11:07

Harry Styles, Chris Pine’a mı tükürdü? ‘Gerçeği öğrenene kadar uyumayacağım’

Son Güncelleme :

09 Eylül 2022 - 10:07

17 views
Harry Styles, Chris Pine’a mı tükürdü? ‘Gerçeği öğrenene kadar uyumayacağım’

‘One Direction’ adlı müzik grubuyla büyük bir üne kavuşan şarkıcı ve oyuncu Harry Styles’ın Venedik Film Festivali’nde yanına oturacağı sırada Chris Pine’a tükürdüğünü düşünen sosyal medya kullanıcıları adeta çılgına döndü. ‘Don’t Worry Darling’ filminde rol alan 28 yaşındaki Styles; iddiaya göre sevgilisi ve filmin yönetmeni Olivia Wilde’ın (38) önünde sandalyesine yaklaşıp, aynı filmde rol alan aktörün kucağına tükürdükten sonra ortalık karıştı.

Tuhaf olay sırasında, Styles’ı yanınaki koltuğa otururken alkışlayan Chris Pine; olduğu yerde duruyor, bacağına bakıyor ve gördüğü bir şeye inanamamış gibi görünüyor. 42 yaşındaki aktör, daha sonra ceketini düzeltmekle meşgul olan pop yıldızına bir bakış atıyor; ancak Styles, Pine’ın tepkisini fark edemiyor.

GÖZLÜĞÜYLE Mİ OYNUYORDU?

Wilde’ın iki sıra yanında oturan Pine ve Styles arasında neler olduğu tam olarak belli olmasa da, o anların videosunu gören bazı sosyal medya kullanıcıları, şarkıcının özellikle aktörün kucağına tükürdüğünü düşünüyor. Ancak bazıları ise, Pine’ın sadece bacaklarının arasına duran güneş gözlüğüyle oynadığına inanıyor.

KANIT GÖSTERDİ

DailyMail’de yer alan habere göre; bu yaşanan, ‘Don’t Worry Darling’de filmin galasından önce bir dedikodu yağmuruna neden olan aktörleri çevreleyen dramanın sadece son bölümü.

Olıvıa Wılde harikulade hissediyor!Harry Styles ile ilgili samimi açıklamalarda bulunduHaberi Görüntüle

2021’de, sorunlu yıldız Shia LaBeouf’un sette Wilde ile tartıştığı bildirildikten sonra filmden kovulduğu, Wilde’ın bir röportajda onayladığı bir şeydi. Ancak Ağustos 2022’de LaBeouf; Variety’ye, Wilde’ın kendisini filmde tutmaya çalıştığına dair kanıt gösterdi. Bu kanıtın bir kısmı, Wilde’ın filmin başrolü Florence Pugh hakkında aşağılayıcı bir şekilde konuştuğunu da ortaya çıkardı.

‘TARAF TUTMASINA TEPKİ VERDİ’ İDDİASI

Pine ise, iddia edilen tükürme olayından önce verdiği bir röportajında, Pugh ile çalıştığı zamandan sevgiyle bahsetti. Söylentiye göre; Wilde’ın erkek arkadaşı Styles, bunu Pine’ın tartışmada Pugh ve LaBeouf’un tarafını tuttuğunun bir işareti olarak gördü ve bu şekilde tepki verdi.

Yayınlanan ir başka video ise Pine ve Styles’ın kısa bir sohbetini gösteriyor gibi görünüyor, ancak etkileşimleri sırasında ne söylendiği belli olmasada, kibar bir konuşma yapıyor gibi görünüyorlar.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran olayla ilgili yorum yapan sosyal medya kullanıcıları; “Ben bir ‘Directioner’ım ama aman Tanrım! Harry kalabalığın önünde Chris’e mi tükürdü? Pandeminin ortasında?” ve “Harry Stylesi Chris Pine’a tükürmüş gibi görünüyor. Gerçeği öğrenene kadar uyumayacağım” gibi Tweet’ler attı.

Ne Chris Pine ne de Harry Styles, çok konuşulan sözde olay hakkında kamuoyuna açıklama yapmadı.

Chris Pine ve Annabella Wallis'in tatili sürüyor

mavi tur için yatla açıldılarChris Pine ve Annabella Wallis’in tatili sürüyorHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.