HASATA GÖRÜCÜYE ÇIKTI « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

25 Haziran 2024 - 22:19

HASATA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

HASATA GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Son Güncelleme :

16 Mart 2023 - 18:49

14 views

Türkiye’nin lider tarım ürünleri tedarik zinciri şirketi Tiryaki Agro, tahıl ve bakliyat kategorisinde yer alan yeni markası Hasata’yı raflara taşıyor. “Aslını Korumuş Lezzetler” çatısı altında bir araya getirdiği 12 çeşitlik ürün ailesini sofralara taşıyan Hasata, yeni reklam filmiyle özenle seçilmiş tohumlarla üretilen kıymetli lezzetlerin tohumdan sofraya yolculuğunu anlatıyor.

Bereketli tarlalardan lezzetli sofralara, özlenen yemeklerden yepyeni tariflere kadar farklı anları yansıtan MullenLowe İstanbul imzalı reklam filminin prodüksiyonunu PTOT Film üstlenirken, yönetmenlik koltuğunda Canbert Yergüz oturuyor. Usta sanatçı Tilbe Saran’ın seslendirdiği reklam filmi, markaya adını veren hasat döneminin bolluğu ve bereketini ekranlara taşıyor.

Reklam kampanyası ile ilgili görüşlerini paylaşan Tiryaki Agro Pazarlama Direktörü İmge Birgili, şirket olarak markalaşma yolunda kuvvetli bir adım attıklarını açıkladı. Tiryaki Agro’nun tahıl ve bakliyat kategorisinde yarım asrı aşan deneyimi ve operasyon gücünün öneminin altını çizen Birgili, “Hasata bizim için çok kıymetli, çünkü arkasında Tiryaki’nin 58 yıllık bilgi birikimi var. İşte bu nedenle pazarın en yenisi olsak da aslında çok güçlü köklere sahibiz” diye konuştu.  

Hasata’yı oluştururken tüketici beklenti ve ihtiyaçlarını göz önüne aldıklarını belirten Birgili, “İlk hedefimiz, geçmişin sahici lezzetlerine duyulan özlemi giderecek kadim lezzetleri sofralara taşımaktı. Bu doğrultuda, markamıza hayat vermek için yola çıkarken, öncelikle tahıl ve bakliyat sektörünü detaylıca analiz ettik. Hangi noktalarda eksiklikler var, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentileri nedir? sorularına yanıtlar aradık. Gördük ki tüketiciler doğallık ve güven, lezzet ve standart pişme performansı, kullanım ve saklama kolaylığı gibi konularda bir arayış içinde. Biz de bu beklentilere çözüm olmak adına; en kaliteli ve orijinal tahıl ve bakliyat tohumlarını uzmanlık ile seçiyor, bu tohumları Türkiye’de en ideal bölgelerde ektiriyor ve her pakette aynı hasatın mahsulünü homojen olarak tüketicilere sunuyoruz. Aynı zamanda, kontrollü atmosfer teknolojimiz ile tamamen doğal yollarla kelebeklenme sorununun önüne geçiyor, kilitli ambalaj ile kullanım ve saklama kolaylığı sağlıyoruz” dedi.

Hazırladıkları reklam filminde de aslını koruyan değerlere, bizi geçmişin güzel günlerine götüren kadim lezzetlere ve çiftçinin emeğine dikkat çektiklerini aktaran Birgili, “Televizyon ve dijital mecralarda yayına giren reklam filmimiz, hasata giden çiftçimizin emeğinin özenle ve lezzetle sofralara ulaştırılma hikayesini konu ediniyor. Hem büyük bir emekle hayata geçirilen reklam filmimiz, hem de lezzet ve kalitesi ile fark yaratacağına emin olduğumuz yeni markamız Hasata hayırlı olsun” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.