Hazar Ergüçlü eski sevgilisi Onur Ünlü’nün evinde yaşıyor! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Haziran 2024 - 22:01

Hazar Ergüçlü eski sevgilisi Onur Ünlü’nün evinde yaşıyor!

Son Güncelleme :

16 Mart 2023 - 15:39

142 views
Hazar Ergüçlü eski sevgilisi Onur Ünlü’nün evinde yaşıyor!

Geçtiğimiz aralık ayında Cihangir’de objektiflere yansıyan Onur Ünlü, “Hazal Hanım’la evlilik tarihini belirlediniz mi, ne zaman evleneceksiniz?” sorusu karşısında espri yaparak, “Bu çok özel bir soru. Hep beraber bir tarih seçelim, o zaman evlenelim!” ifadelerini kullanmıştı.

AYRILIK NEDENİ!

Kısa süre sonra ise Ergüçlü ve Ünlü’nün, 2018 yılından bu yana devam eden ilişkilerine nokta koyduğu ortaya çıkmıştı. Çiftin ayrılık nedeninin fikir ayrılıkları olduğu belirtilmişti.

“BEŞ YILLIK YIPRANMA YAŞANDI”

Ayrılık haberlerini doğrulayan güzel oyuncu, “Evet, Onur Ünlü ile yollarımızı ayırdık. Tam rasyonel bir sebebi yok aslında ama ‘Beş yıllık bir yıpranma yaşandı’ diyebiliriz. Hala her şeyim, ailemden birisi gibi ama ayrılıklar da sevdaya dahil” demişti.

“NE ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ SORUN”

Tüm bunların ardından Onur Ünlü de Cihangir’deki bir mekanda stand-up gösterisi öncesi objektiflere takılmıştı. Gösteri hakkında konuşmayan yönetmen, basın mensuplarına “Sallamayın konuyu” diyerek, sözü Hazar Ergüçlü’ye getirmişti.

“Ne öğrenmek istiyorsanız sorun. Ne soracaksanız cevap vereceğim” diyen Onur Ünlü, “Hazar ile devamlı görüşüyoruz. Bugün de kendisiyle görüştük. Olmayınca olmuyor, bunun özel bir sebebi yok. Bir araya gelerek karar verdik” açıklamasını yapmıştı.

ESKİ SEVGİLİSİ İLE YAŞADIĞI EVE GİRDİ

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Hazar Ergüçlü, önceki akşam Cihangir’deydi. 31 yaşındaki oyuncu, “Arkadaşlarımla buluştum; yemek yedik, sohbet ettik. Şimdi eve gidiyorum” dedi.

Ergüçlü’nün, geçtiğimiz aralık ayında sürpriz şekilde yollarını ayırdığı, kendisinden 19 yaş büyük yönetmen Onur Ünlü ile Cihangir’de yaşadığı aynı eve girdiği görüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRHazar Ergüçlü: Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor!Haberi Görüntüle

Hazar Ergüçlü'nün tatil tarzı gündem oldu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRHazar Ergüçlü’nün tatil tarzı gündem oldu!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.