Hem iş, hem tatil! Sevda Dalgıç fit haliyle beğeni topladı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

25 Haziran 2024 - 20:59

Hem iş, hem tatil! Sevda Dalgıç fit haliyle beğeni topladı

Son Güncelleme :

30 Haziran 2023 - 23:20

Hem iş, hem tatil! Sevda Dalgıç fit haliyle beğeni topladı

Sevda Dalgıç, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında iş insanı Dilge Emir Güvenç ile Baltalimanı’nda bir mekanda dünyaevine girmişti. Çiftin düğününe yaklaşık 200 kişi katılmıştı.

“EVLİLİK TEKLİFİ ÇOK GÜZELDİ”

Çift, düğün öncesinde basın mensuplarının karşısına çıkarak soruları yanıtlamıştı. İki sene olmadan evlenme kararı aldıklarını söyleyen Sevda Dalgıç, “Güzel bir evlilik teklifi aldım, çok güzeldi. Sürpriz yapmıştı” demişti.

Dalgıç, geçtiğimiz haftalarda ise Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Ünlü isim, “Evlilik güzel gidiyor. Kafası uyuşan her insana tavsiye ediyorum evliliği. Korkulacak gibi değil” diye konuşmuştu.

TATİLDE İŞİNİ AKSATMADI

Oyuncu ve spor eğitmeni Sevda Dalgıç, son olarak eşi Dilge Emir Güvenç ile Bodrum’a tatile gitti. Son dönemde online spor danışmanlığı yapan oyuncu, tatilde de işini aksatmıyor.

Sabahın ilk saatlerinde uyanan Dalgıç, hem sporunu yapıyor hem de danışmanlarının sorularını yanıtlıyor. Oyuncu, tatilde olmasına rağmen gün içinde online spor eğitimlerine de devam ediyor.

FİT HALİ BEĞENİ TOPLADI

402 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesaplarından bikinili karesini yayınlayan oyuncunun, fit fiziği de beğeni topladı.

Sevda Dalgıç ile Dilge Emir Güvenç'in görkemli düğünü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSevda Dalgıç ile Dilge Emir Güvenç’in görkemli düğünüHaberi Görüntüle

'Arka Sıradakiler' oyuncuları yıllar sonra bir arada

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Arka Sıradakiler’ oyuncuları yıllar sonra bir aradaHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.