Hilal Cebeci: Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

3 Aralık 2022 - 21:36

Hilal Cebeci: Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi!

Son Güncelleme :

05 Ağustos 2022 - 23:10

Hilal Cebeci: Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi!

1999 yılında çıkardığı ‘Köylü Güzeli’ albümü ve meslektaşı Doğuş ile yaşadığı aşkla hafızalarda yer eden, bir dönem sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Hilal Cebeci’ye meme kanseri teşhisi konuldu.

“AMELİYAT OLACAĞIM”

Sağlık durumu hakkında Instagram hesabından paylaşımda bulunan 46 yaşındaki şarkıcı, erken teşhise vurgu yaparken, şu ifadeleri kullandı:

Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi. Korkmayın ben çok iyiyim. Sürekli paylaşım istiyorsunuz ama biraz yoğunum. Çok başında yakaladık. Ameliyat olacağım, geçip gidecek. Sizler de benim gibi düzenli kontrol yaptırmalısınız. Üzüleceğinizi biliyorum paylaşmayacaktım fakat doktorum benim gibi çok kişiye seslenebilen kişilerin farkındalık sağlamasını önerdi. Lütfen meme kontrollerinizi ihmal etmeyin ki, başında yakalayıp, sağlıklı bir ömür sürmeniz sağlansın. Hepinizi çok seviyorum. Her şey süper. Tam ‘Müziğe geri döneyim’ derken çıktı ama olsun. Ben yine size güzel bir şarkı hediye edeceğim.

Hilal Cebeci’nin son hali şaşırttı!Sıfır makyaj fotoğrafını paylaştıHaberi Görüntüle

“EŞİM ÇOK KIZDI”

Söz konusu videoyu silip, sosyal medyada yeni bir video yayınlayan ünlü isim, “Eşim çok kızdı, paylaşımımı kaldırdım. Ben çok iyiyim. Ameliyattan sonra her şeyi detaylı anlatır, sizi de aydınlatırım. Hiçbir şey yok, her şey yolunda” dedi.

'Bana evlilik teklifinde bulunmayın'

Cebeci’den hayranlarına mesaj’Bana evlilik teklifinde bulunmayın’Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.