İkinci kez anne olan Seda Bakan’dan kızı Ela ile yeni paylaşım « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Nisan 2024 - 02:10

İkinci kez anne olan Seda Bakan’dan kızı Ela ile yeni paylaşım

Son Güncelleme :

30 Eylül 2022 - 13:42

16 views
İkinci kez anne olan Seda Bakan’dan kızı Ela ile yeni paylaşım

Son olarak dijital platformda yayınlanan ‘Zeytin Ağacı’ dizisinde ‘Leyla’ karakterine hayat veren Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile nikâh masasına oturmuş, 2019’da kızı Leyla’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Bakan, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne olmuştu. Haberi, ünlü oyuncunun  yakın dostu Hadise Açıkgöz, Instagram hesabından yaptığı ve “Hoş gelmiş minnoşumuz” notunu yazdığı paylaşımla duyurmuştu. Ünlü çift, kızlarına ‘Ela’ adını veririken, doğumun gerçekleştiği hastaneden yapılan açıklamada, “Anne Seda Bakan Erel ve bebeğin sağlık durumları gayet iyi. Sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” denilmişti.

Doğum sonrası hastane odasında eşi ve kızlarıyla poz veren Seda Bakan, bu kareleri; “Allah’a çok şükür Ela bebeğimizi kucağımıza aldık. Arayan, soran, çiçek yollayan herkese çok teşekkürler” notuyla paylaşmıştı. Ünlü isim, doktorlarına özel olarak teşekkür etmişti.

Seda Bakan'ın Jennifer Lopez rüyası!

‘Siz beni birisiyle karıştırıyorsunuz’Seda Bakan’ın Jennifer Lopez rüyası! Haberi Görüntüle

TABURCU OLDU

İkinci kez anne olmanın mutluluğu yaşayan 36 yaşındaki oyuncu, doğum yaptığı hastaneden taburcu olmuştu. Basın mensuplarıyla konuşarak kızı Ela’nın sağlık durumunun iyi olduğunu ve güzel bir doğum süreci geçirdiğini ifade eden Seda Bakan, “Ailemiz kızlar kampı gibi oldu. Ali’de bir tane daha kızı olsun çok istiyordu, onun dilediği oldu. Bizim ailede sadece kız var biliyorsunuz. Erkek için artık damatları seveceğiz” diyerek gülümsemişti.

“İLK ARAYAN HADİSE OLDU”

Doğum haberini ilk Hadise’nin duyurması hakkında da konuşan Seda Bakan, “Canım Hadise’ciğim ilk anne olduğumda da ilk ziyaret edenlerdendi. Burada da ilk arayan oldu. Onu çok seviyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Seda Bakan: Hadise'ye bayılıyorum

Yakın arkadaşına övgüler yağdırdıSeda Bakan: Hadise’ye bayılıyorumHaberi Görüntüle

KIZLARINI FOTOĞRAFLADI

Hastaneden çıktıktan sonra Leyla’nın minik kardeşi Ela’nın başında durduğu anı fotoğraflayan Bakan, bu kareyi takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncunun, Instagram hesabının hikayeler kısmından yayınladığı fotoğraf büyük ilgi görmüştü.

ELA İLE YENİ POZ

Şimdilerde vaktinin tamamını kızlarıyla geçiren Seda Bakan’dan yeni bir paylaşım geldi. Küçük kızı Ela’nın kucağında olduğu kareyi, Instagram hesabının haikyeler bölümünden paylaşan ünlü oyuncunun keyifli hali dikkatlerden kaçmadı. Ardından bir paylaşım daha yapan Bakan, kızı Leyla’nın da arkada göründüğü kareyi yayınladı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.