İntihar şüphesi! K-pop yıldızı Moonbin evinde ölü bulundu « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 19:27

İntihar şüphesi! K-pop yıldızı Moonbin evinde ölü bulundu

Son Güncelleme :

21 Nisan 2023 - 12:12

17 views
İntihar şüphesi! K-pop yıldızı Moonbin evinde ölü bulundu

K-pop yıldızı Moonbin (25), evinde ölü bulunduğu. Sanatçının menajeri, Güney Kore’nin başkenti Seul’deki bir dairede gece yarısı Moonbin’i tepkisiz bir şekilde buldu.

Seul polisi, 25 yaşındaki sanatçının canına kıymış gibi göründüğünü ancak ölüm nedeninin otopsi sonucu ortaya çıkacağını belirtti.

“GÖKYÜZÜNDE BİR YILDIZ OLDU”

Moonbin’in ölümünün ardından Astro’nun plak şirketi Fantagio Music, “19 Nisan’da Astro üyesi Moonbin aniden aramızdan ayrıldı ve gökyüzünde bir yıldız oldu. Sevgili evlatlarını ve kardeşlerini kaybeden acılı ailelerinin kederiyle kıyaslanamayacak olsa da, uzun süredir bizimle birlikte olan Astro üyeleri, Fantagio sanatçı dostlarımız ve yöneticilerimiz büyük bir üzüntü ve şok içinde merhumun yasını tutuyor. Moonbin’i destekleyen ve ona cömert sevgilerini gönderen hayranlarına bu ani haberi vermek çok üzücü” açıklamasını yaptı.

MOONBIN KİMDİR?

1998 yılında Chungbuk Eyaleti’nde doğan Moonbin, 2016 yılında altı üyeli K-pop grubu Astro’ya katıldı. Öncesinde ise oyunculuk ve modellik yaptı. Moonbin ayrıca Moonbin & Sanha adlı bir alt grubuyla da performans sergiledi.

Sanatçının kız kardeşi Moon Sua da bir K-pop üyesi, Billie grubunda şarkı söylüyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.