İrem Derici, Elon Musk’a isyan etti! Mavi tik için ödeme yaptı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 05:10

İrem Derici, Elon Musk’a isyan etti! Mavi tik için ödeme yaptı

Son Güncelleme :

29 Nisan 2023 - 13:53

12 views
İrem Derici, Elon Musk’a isyan etti! Mavi tik için ödeme yaptı

Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra ‘paralı mavi tik’ uygulamasını devreye sokmuştu. Türkiye’den de uygulamayı kullanan ve ücret ödemeyi kabul etmeyen Demet Akalın, Kerem Bürsin, Hayko Cepkin, Zafer Algöz, Vedat Milor gibi ünlü isimlerin ‘mavi tik’i geri alınmıştı.

Son olarak, Twitter’da 858.4 bin takipçisi bulunan İrem Derici de ‘mavi tik’inden oldu. Geçtiğimiz günlerde ”Az önce uyku sersemi mal gibi yıllık ödeme yaptım mavi tik için. Nasıl bir ün kaybı korkusu sen düşün” şeklindeki paylaşımıyla Twitter’a yıllık ödeme yaptığını duyuran ünlü popçunun ‘mavi tik’i geri alındı.

“DÜNYA PARA VERDİM”

Yaşanan duruma isyan eden şarkıcı, Elon Musk’ı etiketleyerek hesabından ”Kız dünya yükü para da verdim nerde tikim b** yiyen” ifadelerini kullandı.

ATAKAN IŞIKTUTAN İLE AŞK YAŞIYOR

İrem Derici, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir paylaşımda “At gibi aşığım ama hiç çaktırmıyorum süperim” itirafında bulunmuştu. 35 yaşındaki şarkıcının, kendisinden altı yaş küçük, eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

AMSTERDAM TATİLİNE ÇIKTILAR

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen popçu Derici, sevgilisi Işıktutan ile tatile geçtiğimiz haftalarda Amsterdam tatiline çıkmıştı. Amsterdam’a giden çiçeği burnunda aşıklardan sık sık romantik paylaşımlarıyla takipçilerinin karşısına çıkmıştı.

İrem Derici: Amerika'da erkeklerle tanışmak için uygulama indirdim!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRİrem Derici: Amerika’da erkeklerle tanışmak için uygulama indirdim!Haberi Görüntüle

İrem Derici en kötü ilk buluşmasını anlattı! 'Engellemiş beni'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRİrem Derici en kötü ilk buluşmasını anlattı! ‘Engellemiş beni’Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.