İrem Sak ve Furkan Korkmaz sosyal medyada aşka geldi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

27 Mart 2023 - 01:33

İrem Sak ve Furkan Korkmaz sosyal medyada aşka geldi

Son Güncelleme :

11 Ağustos 2022 - 11:32

30 views
İrem Sak ve Furkan Korkmaz sosyal medyada aşka geldi

Geçtiğimiz yıl Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un ”Bize Kaldı” Youtube kanalına konuk olan İrem Sak, sevgilisi olup olmadığı sorusuna verdiği yanıtla gündem olmuştu. Güzel oyuncu, “Hiç seni sevgilinle görmedik. Hiç erkekle bir ilişkin oldu mu?” sorusunu, “Evet görmediniz. Denk gelmedi. Çekemediler. Sevgilim oldu en son 2017’de ayrıldık. Üç yıldır sevgilim yok” şeklinde cevaplamıştı.

“SEKTÖRDEN BİRİYDİ”

Sunucunun “E benim bildiklerim ne o zaman” sorusu üzerine ise İrem Sak, “Sevgili sordun sevgilim olmadı” ifadelerini kullanmıştı. Oyuncunun sevgilisinin kim olduğu merak konusu olurken, Sak “Sektörden biriydi” yanıtını vermişti.

“EVET, HAYATIMDA BİRİ VAR”

Geçtiğimiz aylarda özel hayatını hakkında açıklamalarda bulunan 35 yaşındaki güzel, 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını ilk kez itiraf etti. Sak, “Hayatınızda biri var mı?” sorusunu “Evet, hayatımda biri var. En son duyduğunuz şey doğruydu” şeklinde cevapladı.

Daha önce Furkan Korkmaz birlikte görüntülenen oyuncu, o dönem bu ilişkiyi yalanladığının hatırlatılması üzerine, “Siz de inandınız mı?” şeklinde karşılık verdi.

“SİZ NEREDEN ÇIKTINIZ?”

İkili, Eylül 2021’de Yeniköy’de bulunan bir kebapçı girişinde objektiflere yakalanmıştı. Bir anda basın mensuplarını karşısında gören İrem Sak, ne yapacağını şaşırmış, “Aman, siz nereden çıktınız?” demişti.

Sevgilisinin arkasından koşar adım mekana giren Furkan Korkmaz, soruları yanıtsız bırakmıştı. Oyuncunun menajeri ise hemen gazetecileri arayarak, “Onlar sadece iki yakın arkadaş. Aralarında 11 yaş var” sözleriyle aşkı yalanlamıştı.

İrem Sak'ın hayranıyla başı dertte! Şikayetçi oldu

Şikayetçi olduİrem Sak’ın hayranıyla başı dertte! Şikayetçi olduHaberi Görüntüle

GÜN BOYU SOHBET ETTİLER

İrem Sak, basketbolcu sevgilisi Furkan Korkmaz’la geçtiğimiz aylarda Çeşme Dalyan The Beach Of Momo’da görüntülendi. NBA’de Philadelphia 76ers’da forma giyen milli basketbolcu Korkmaz ile oyuncu, beach’te kendileri için ayrılan localarına geçerek oturdu. Baş başa ilk yaz tatil sezonunu Çeşme’de açan iki sevgili gün boyu oturarak sohbet etti.

HIZLI ADIMLARLA İÇERİ GİRDİ

Korkmaz’ın özel aracı ile evlerinin yolunu turan iki sevgiliden, önce önce araçtan inen Korkmaz oldu. Korkmaz, etrafa baktıktan sonra bahçe kapısının şifresini açtı. Ardından ünlü oyuncu hızlı adımlarla içeri girdi.

YORUMLARI DİKKAT ÇEKTİ

İrem Sak’ın bir süredir aşk yaşadığı kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile ilişkisi doludizgin devam ediyor. Furkan Korkmaz’ın fotoğrafının altına “Benim” mesajını yazan Sak’a, ünlü basketbolcudan dikkat çeken bir yanıt geldi. “Hatun” yazarak kalp emojisi paylaşan Korkmaz da kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İrem Sak'ın tatil pozuna Reynmen ve Cemal Can kayıtsız kalmadı

Beğeni topladıİrem Sak’ın tatil pozuna Reynmen ve Cemal Can kayıtsız kalmadıHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.