Kar kürerken kaza geçiren Jeremy Renner yürümeye başladı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 19:54

Kar kürerken kaza geçiren Jeremy Renner yürümeye başladı

Son Güncelleme :

29 Mart 2023 - 11:00

12 views
Kar kürerken kaza geçiren Jeremy Renner yürümeye başladı

Marvel Sinematik Evreni’nin ‘Hawkeye’ı Jeremy Renner, Ocak ayının ilk günlerinde kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. ‘Görevimiz Tehlike’ serisinde ‘William Brandt’i, Marvel Sinematik Evreni’nin ‘Hawkeye’ı canlandıran Renner’ın sözcüsü konuyla alakalı ‘The Hollywood Reporter’a konuşarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun kritik ancak mevcut olarak stabil olduğunu doğrulayabiliriz.

TEDAVİSİ EVDE DEVAM ETTİ

Hastaneye kaldırılan Renner, uzun süre tedavi görmüştü. Durumunun ağır olduğu bildirilen Renner, ardından iyileşmeye başladığını sosyal medyadan duyurmuştu. Tedavisine evde devam edilmeye başlanan oyuncu, geçirdiği ölümcül kazada ciddi künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar yaşamıştı.

YÜRÜMEYE BAŞLADI

Ölümden dönen Jeremy Renner, dün fizik tedavi seansı sırasında özel bir koşu bandında yürürken çekilen görüntüsünü 37,1 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından paylaştı.

Renner, şimdiye dek geçirdiği iki ciddi ameliyatın ardından yürümeye başladığı haberiyle hayranlarını sevindirdi.

Her şey yeğenini kurtarmak içinmiş: Jeremy Renner'ın kaza geçirme sebebi belli oldu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRHer şey yeğenini kurtarmak içinmiş: Jeremy Renner’ın kaza geçirme sebebi belli oldu!Haberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRYedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı: Durumu herkesin bildiğinden daha kötü!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.