Kelly McKee Zajfen’in ikizlerinden biri hayatını kaybetti! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

24 Temmuz 2024 - 15:47

Kelly McKee Zajfen’in ikizlerinden biri hayatını kaybetti!

Son Güncelleme :

29 Temmuz 2022 - 9:16

18 views
Kelly McKee Zajfen’in ikizlerinden biri hayatını kaybetti!

Bir dönem model olarak tanınan sonra da yardım etkinliklerinde bulunan bir organizasyonun kurucusu olan Kelly McKee Zajfen, biri kız diğeri erkek dokuz yaşındaki ikizlerinden birini kaybetti. İkzlerden erkek olanı George, annesi tarafından evinde cansız bir halde bulundu.

42 yaşındaki Zajfen’in dünyası bu korkunç gelişmeyle yıkıldı. Prens Harry ile evlendikten sonra İngiliz kraliyet ailesine giren Meghan Markle’ın da arkadaşı olan Kelly McKee Zajfen, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

“ÇABALAYACAĞIM”

Eski model, şu duygusal satırları yazdı: 

Benim tatlı bebeğim… Dünyam milyonlarca parçaya bölündü. Nefes bile alamıyorum… Sen benim hayatımın ışığıydın. Senin gülüşün odayı aydınlatıyordu. Sen bu dünyayı terk ettin ve arkanda seni seven çok insan bıraktın. Nasıl devam edebileceğimi bilmiyorum. Nasıl çalışabilirim, nasıl ışık olabilirim ve nasıl mutlu olabilirim. Ama bunu deneyeceğim… Güzel ikiz kız kardeşin için çok çabalayacağım.

Kelly McKee Zajfen, dokuz yaşında hayata veda eden oğlunun cenaze töreni için ayrıntıların daha sonra yine sosyal medya üzerinden duyurulacağını belirtti.

Stephanie Seymour'un evlat acısı

‘Seni çok özledim, bu kederin sonu yok!’Stephanie Seymour’un evlat acısıHaberi Görüntüle

İKİZLERDEN KIZ OLANIN KALBİNE PİL TAKILMIŞTI

Kelly McKee Zajfen’in ikizlerinden kız olanı Lily’nin kalbiyle ilgili sorunları vardı. Bu yüzden küçük kıza kalp pili takılmıştı. Zajfen’in bir arkadaşı bilindiği kadarıyla George’un kalbiyle ilgili herhangi bir sorunu olmadığını belirtti.

ÖLÜM NEDENİ BELİRSİZLİĞİNİ KORUYOR

Zajfen ailesine yakın bir kaynak, küçük çocuğun evde bilincini kaybetmiş bir şekilde bulunduğunu, hayata veda ettiğinin ise sonradan ortaya çıktığını söyledi. Küçük George’un ölüm nedeni şu anda belirsizliğini koruyor.

Arkadaşları Zajfen ailesinin küçük çocuğun kesin ölüm nedenini belirleyecek olan otopsinin sonucunu beklediklerini söyledi.

‘Daha önce böyle bir acı hissetmemiştik’Chrissy Teigen düşük yaptıHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.