“KILIÇDAROĞLU HERKESİN CUMHURBAŞKANI OLACAK” « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 20:48

“KILIÇDAROĞLU HERKESİN CUMHURBAŞKANI OLACAK”

“KILIÇDAROĞLU HERKESİN CUMHURBAŞKANI OLACAK”
Son Güncelleme :

07 Mayıs 2023 - 20:38

16 views

CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Reis Reisoğlu, Ay Medya Grubu’nu ziyaret etti. AK Partinin ülkeyi her alanda geriye götürdüğünü ifade eden Milletvekili Adayı Reisoğlu, “Seçmen 14 Mayıs’ta değişim için sandığa gidecek” dedi. 

GENÇLERİN VE KADINLARIN İLGİSİ ÇOK BÜYÜK

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Gaziantep Milletvekili Reis Reisoğlu, Ay Medya Grubu’nu ziyareti sırasında saha çalışmaları sırasında karşılaştığı manzarayı paylaştı. Mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşın sorunlarını ve beklentilerini dinlediklerini belirten Reis Reisoğlu, sahadaki izlenimlerini anlatırken, “Milletimiz en fazla eşitsizlikten, liyakatsizlikten, yolsuzluktan, işsizlikten, pahalılıktan şikayetçi. Demokrasinin ve adaletin yara almasından şikayetçi. Gençlerimiz artık geleceğini bu ülkede aramıyor. Yurt dışında arıyor. Sahada özellikle kadınların ve gençlerin CHP’ye yönelik çok büyük ilgisi ile karşılaşıyoruz. Kısacası, işçisinden memuruna, esnafından sanayicisine toplumun tüm kesimleri herkes artık değişim istiyor” dedi. 

“EKONOMİ İLE İLGİLİ BİR VAATLERİ YOK”

Türkiye’yi içine düştüğü çukurdan ancak Millet İttifakının kurtarabileceğini vurgulayan Reisoğlu, şöyle devam etti: 

“Yaşadığımız sorunlar AK Partinin eseridir. Ülkeyi kötü yönettiler. Hukuk, kural tanımadılar. Eğitimi, sağlığı, adaleti bitirdiler. Şimdi de çıkmışlar sorunları çözeceğiz diyorlar. Kimse buna inanmaz. Çünkü sorunları kendiler çıkardı. 20 yılda ülkeyi her alanda geriye götürdüler. Zaten ülkeyi ayağa kaldırmak için bir planları programları yok. AK Partinin ekonomi ile ilgili bir vaadi yok. Hatta CHP’nin vaatlerini alıp kendi vaatleriymiş gibi millete sunuyorlar ama kimse bunlara inanmıyor. Sadece insanların dini duygularını sömürüyorlar. Ama Millet İttifakının yani 6’lı Masa’nın bir yol haritası var. Ülkenin hangi sorununun hangi süre içerisinde ve nasıl çözüleceği belli. Üstelik 6 lider bunu noter huzurunda imzalayıp, tasdik etmişler.”

TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUBUNU AFFETTİLER

AK Partinin iktidarda kalmak için her türlü tavizi verdiğini, devletin tüm kaynaklarının kullanıldığını hatta terör örgütü mensuplarının cezaevinden çıkarıldığını ifade eden Reisoğlu, “AK Parti de gideceğini anladı. Şimdi büyük bir telaş ve korku içerisinde sürekli yanlış hamleler yapıyorlar. Devletin tüm kaynaklarını kullanıyorlar. Her türlü tavizi veriyorlar.  Çok büyük hatalar yapıyorlar. Sırf seçim kazanmak için Emniyet Müdürümüz Gaffar Okkan’ı Diyarbakır’da şehit eden Hizbullah’ın partisiyle iş birliği içerisindeler. Öyle iş birliği içerisindeler ki daha önceki gün bir Hizbullah mensubunun cezasını affettiler, öyle anlaşma yapmışlar. Türkiye bu yönetimi hak etmiyor. 14 Mayıs’ta, vatandaşlar değişim için sandığa gidecek ve AKP dönemine son verecekler.” Şeklinde açıklamada bulundu. 

“KILIÇDAROĞLU HERKESİN CUMHURBAŞKANI OLACAK”

Türkiye’nin değişime, demokrasiye, adalete ve eşitliğe susadığını kaydeden CHP Milletvekili Adayı Reisoğlu, toplumun küçük bir kesiminin adeta bir eli yağda, bir eli balda yaşarken, büyük bir kesimin ise açlıkla karşı karşıya kaldığını söyledi. Vatandaşların tsunami gibi gelen zamların altında inlediğini kaydeden Reisoğlu, “Bu ülke güçlü bir ülke. Kaynaklarımız çok. Eğer kaynakları doğru ve adil kullanırsak hepimize yeter. 14 Mayıs’tan sonra inşallah Millet İttifakı iktidara gelecek ve ülkeyi yeniden ayağa kaldıracağız. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu belli bir kesimin değil 85 milyon insanın Cumhurbaşkanı olacak. Kimseyi ötekileştirmeyecek. Herkes, eşit, adil ve hakça bir düzende yaşayacak.  Ülkenin kaynakları adil kullanılacak. Yoksulluğu bitireceğiz. Yurt dışına kaçırılan paralar yeniden Türkiye’ye getirilecek ve o paraların asıl sahibi olan millete dağıtılacak.” Diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.