Lara Tümer: Selahattin Paşalı’yı gördüğüm an ‘Ben bu çocukla evleneceğim’ dedim! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 18:02

Lara Tümer: Selahattin Paşalı’yı gördüğüm an ‘Ben bu çocukla evleneceğim’ dedim!

Son Güncelleme :

09 Eylül 2022 - 10:13

286 views
Lara Tümer: Selahattin Paşalı’yı gördüğüm an ‘Ben bu çocukla evleneceğim’ dedim!

Son olarak ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ adlı dizide başrol oynayan Selahattin Paşalı, oyunculuk performansıyla olduğu kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. İki yıldır aşk yaşayan Paşalı ve sevgilisi Tümer, bebek bekledikleri iddialarıyla gündeme gelmiş ve konuyla ilgili sessizliklerini korumuştu. Çıkan haberlerden günler sonra Tümer, paylaştığı kare ile hamile olduğunu duyurmuştu. Lara Tümer, Paşalı’nın elinin göbeğinde olduğu bir pozu paylaşmış ve “Bir ömür benim aşklarım” notunu düşmüştü.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Heyecanları günden güne büyüyen ünlü çift, geçtiğimiz nisan ayında nikâh masasına oturmuştu. Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi mutlu günlerinde yalnız bırakmamıştı. Çiftin nikahından fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmıştı.

Nikahta çekilen fotoğraflardan bazılarını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Lara Tümer, Selahattin Paşalı ile verdiği pozlardan birini “Love (aşk)” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

ANNE-BABA OLDULAR

Tüm bu yaşananların ardından Paşalı çiftinden güzel haber geldi. Oyuncu Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’in kızları 1 Temmuz 2022 tarihinde dünyaya geldi. Lara Tümer, doğumdan paylaştığı karelere, “İsmimizi anne-baba olarak değiştirdik. Ailemize hoş geldin Pera’m. Seni seviyoruz” notunu düştü.

Lara Tümer Paşalı’nın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve “Hayırlı olsun”, “Sağlıkla büyüsün” gibi yorumlar yağdı.

Uzun yıllardır aşk yaşayan ikiliden Lara Tümer, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Tümer, “Eşinizle nasıl tanıştınız?” sorusuna da cevap verdi.

Takipçilerine uyarılarda bulundu Lara Paşalı: Ağlamaktan helak olmuştum!Haberi Görüntüle

“BEN BU ÇOCUKLA EVLENECEĞİM”

Paşalı ile aynı sınıfta oyunculuk eğitimi aldığını söyleyen Tümer şunları söyledi:

2014 veya 2015 yılıydı, ben oyunculuk eğitimi alıyordum. Selahattin ile de bir dönem aynı sınıfa denk geldik. Selahattin’i gördüğüm an ben bittim! O zaman dedim ki ‘ben bu çocukla evleneceğim’

Selahattin Paşalı ve Lara Tümer'in Bodrum tatili

Sarılarak denize girdiler Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’in Bodrum tatiliHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.