Loni Willison çöpten topladığı yiyeceklerle hayata tutunuyor! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 19:24

Loni Willison çöpten topladığı yiyeceklerle hayata tutunuyor!

Son Güncelleme :

29 Nisan 2023 - 13:47

32 views
Loni Willison çöpten topladığı yiyeceklerle hayata tutunuyor!

2012’de Jeremy Jackson ile dünyaevine giren Loni Willison’ın, eşinden şiddet gördüğü öne sürülmüştü. Bir dargın bir barışık aşk yaşayan ikili, evliliklerini 2014’te sona erdirmişti.

Ancak çift boşandıktan sonra ilişkileri tamamen koptu. Jackson’ın ise eski eşine yardım etmediği de belirtildi.

Loni Willison bir süredir evsiz ve Kaliforniya’da sokaklarda yaşıyor. Willison, bu şekildeki yaşamını sekiz yıldır sürdürüyor.

ÇÖPLERİ KARIŞTIRDI

Kaldırımlarda uyuyan ve etraftan geçenlerin verdiği para, eşya ve yiyeceklerle hayata tutunmaya çalışan Loni Willison, bir kez daha çöpleri karıştırıp yemek ararken görüldü.

YERE DÜŞEN YİYECEKLERİ TOPLADI

Elinde alışveriş arabasıyla çöplerin içinde yiyecek ararken görüntülenen 39 yaşındaki emekli model, yere düşen yiyecekleri topladı.

EVSİZLİK KRİZİNİN EN ÇOK GÖRÜLDÜĞÜ YER

Loni Willison’ın Los Angeles’ın Venice bölgesinde bulunduğu ve buradaki sokaklarda yaşadığı biliniyor. Bölge aynı zamanda, ABD’yi saran evsizlik krizinin en çok görüldüğü yerlerden biri.

MUHABİRLERLE SOHBET ETMİŞTİ

Loni Willison, iki yıl önce kendisine yiyecek ve ayakkabı getiren muhabirlerle sohbet etmiş, kötü insanlar nedeniyle bu hale geldiğini söylemişti. Willison, bu duruma düşmesinin nedenini gösterişli Hollywood yaşantısı ya da uyuşturucu olmadığını belirtmişti.

“BENİ KÖTÜ İNSANLAR BU HALE GETİRDİ” 

Willison, “Beni bu hale kötü insanlar getirdi” demişti. Loni Willison, basın mensuplarının kendisine, “Siz ünlü Loni Willison musunuz?” diye sorması üzerine, “Ünlü mü? Bilmem ama evet” yanıtını vermişti.

(Loni Willison’ın eski hali)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÜnlü model Jeff Thomas, evinin balkonundan düşerek hayatını kaybettiHaberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDünyaca ünlü model yine tanınmaz halde Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.