Mahmut Kırmızıgül rolü için sekiz kilo verdi! Babasının kopyası oldu « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 14:28

Mahmut Kırmızıgül rolü için sekiz kilo verdi! Babasının kopyası oldu

Son Güncelleme :

24 Eylül 2022 - 10:45

52 views
Mahmut Kırmızıgül rolü için sekiz kilo verdi! Babasının kopyası oldu

Engin Hepileri, Melisa Döngel, Eser Yenenler, Biran Damla Yılmaz ve Şebnem Bozoklu’nun ardından Prestij Meselesi’nin kadrosuna katılan son isim Çağlayan Topaloğlu olmuştu. Mustafa Topaloğlu’nun 37 yaşındaki şarkıcı oğlu Çağlayan Topaloğlu, 1 Eylül 2003 tarihinde hayatını kaybeden ünlü müzik yapımcısı amcası Hilmi Topaloğlu’nun sahibi olduğu Prestij Müzik’in kuruluş hikâyesinin anlatılacağı filmin kadrosunda yer alacağını açıklamıştı.

“RAHMETLİ AMCAMIN GENÇLİĞİYLE KARŞILIKLI SAHNEM OLACAK”

Geçtiğimiz günlerde Bomonti’de objektiflere yansıyan Çağlayan Topaloğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bizim için anlamla bir proje. Güzel isimlerin de olduğu güzel bir iş olacak, ben de orada yer alacağım. Filmde bir yönetmeni oynayacağım, en önemlisi rahmetli Hilmi amcamın gençliğiyle karşılıklı bir sahnem olacak. Bu ilk oyunculuk deneyimim. Hem anlamlı hem de heyecanlı bir iş benim için. Birçok önemli ismin gençlikleri filmde yer alacak.

“BENİ MAHSUN ABİ İLE PAPAZ ETMEYİN”

37 yaşındaki şarkıcı, basın mensuplarının, filmin yönetmen koltuğunda oturacak olan Mahsun Kırmızıgül’ün aynı zamanda yapımda rol alıp almayacağı ile ilgili sorusu üzerine, “Çok fazla konuşamıyorum. Beni Mahsun abi ile papaz etmeyin” sözleriyle espri yapmıştı.

BABASINA BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Müzik sektöründe bir döneme damga vuran Prestij Müzik’in kuruluş hikâyesini konu alan filmle ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Altı aydır oyunculuk dersi alan, oyuncu koçları ve Mahsun Kırmızıgül ile filmdeki rolüne çalışan Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül, beden dilinden mimiklerine kadar adeta babasının kopyası oldu. Rolü için sekiz kilo veren, bıyık bırakan ve sıkı bir kampa giren Mahmut Kırmızıgül’ü makyaj ve kostüm provasının ardından görenler, babasıyla benzerliği karşısında gözlerine inanamadı.

“İÇİMDE TARİFİZ BİR HEYECAN VAR”

İlk defa kamera karşısına geçecek olan Mahmut Kırmızıgül, babasının 30 sene önce şöhret basamaklarını tırmandığı ilk yılları canlandıracak. “İçimde tarifsiz bir heyecan var” diyen Mahmut Kırmızıgül, “İlk defa kamera karşısında olacağım ve üstelik babamı canlandıracağım. Bu nedenle içimde birçok duyguyu aynı anda yaşıyorum’ ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.