MERİÇ: ESNAFIMIZ DESTEKLENECEK « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 19:02

MERİÇ: ESNAFIMIZ DESTEKLENECEK

MERİÇ: ESNAFIMIZ DESTEKLENECEK
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2023 - 13:25

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep 28.Dönem Milletvekili Adayları 14 Mayıs Seçimleri öncesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren CHP Gaziantep Milletvekili adayları, vatandaş, esnaf ve çiftçilerle buluşmaya devam ediyor. Günün erken saatlerinde çalışmalara başlayan CHP adayları, bir araya geldiği vatandaşlardan hem Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na hem de CHP için oy istiyorlar.

MELİH MERİÇ VE ERDAL GEÇİT’TEN NİZİP CADDESİ ÇIKARMASI

CHP Gaziantep Milletvekili adayları Melih Meriç ve Erdal Geçit, Nizip caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelen Melih Meriç ve Erdal Geçit, sorunları dinleyerek CHP iktidarında hayata geçirilecek çözüm önerilerini anlattı. Vatandaşlarla keyifli sohbet gerçekleştiren adaylar CHP iktidarının yakın olduğunu söyledi.

MERİÇ: ESNAFIMIZ DESTEKLENECEK

CHP iktidarında esnafa destek verileceğini dile getiren Melih Meriç, ‘’Nizip Caddesi’nde esnafımızla ve kardeşlerimizle bir araya gelip, onların sorunlarını dinledik. Söz aldık, söz verdik. Esnafın pandemi döneminde ve depremden etkilendiği illerde bankalardan aldığı kredilerin faizleri, BAĞ-KUR ve vergi borçlarının faizleri silinecek, anapara ise makul ölçülerde taksite bağlanacak’’ diye konuştu.

MERİÇ’TEN KÖY ZİYARETLERİ

Seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerini ihmal etmeyen CHP Gaziantep Milletvekili adayı Melih Meriç, Arıl ve Batal köylerini ziyaret etti. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Melih Meriç, ‘’bu coşkuyu gördükçe kazanacığımıza olan inancımız daha da artıyor’’ dedi.

‘’ÇİFTÇİMİZ RAHAT BİR NEFES ALACAK’’

Köy gezilerinde vatandaşlara seslenen Meriç, CHP iktidarında çiftçiler için hayata geçirilecek olan projeleri anlattı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve CHP’ye oy istedi. Melih Meriç ziyaretler  esnasında yaptığı açıklama da ‘’Çiftçi kardeşlerimiz hiç merak etmesin. Bizim iktidarımızda; mazot, gübre, tarım ilacı ve sulama elektriğini düşünmeyeceksiniz. Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz. Çiftçimiz rahat bir nefes alacak’’ ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.