Mert Fırat: Mutluluğumuz daim olsun sevgilim! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

17 Nisan 2024 - 18:49

Mert Fırat: Mutluluğumuz daim olsun sevgilim!

Son Güncelleme :

10 Eylül 2022 - 13:55

25 views
Mert Fırat: Mutluluğumuz daim olsun sevgilim!

Mert Fırat-İdil Fırat çifti, 2018’in temmuz ayında evlenmişti. Çiftin bebekleri Seyhan Mia ise geçtiğimiz sene dünyaya gelmişti. “Evladımız pandeminin bize hediyesi oldu” diyen çiftten ünlü oyuncu, geçtiğimiz ocak ayında 41 yaşına basmıştı. İdil Fırat, eşinin doğum gününü Instagram’dan kutladı.

“İYİ Kİ DOĞDUN HER ŞEYİM”

Birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan sosyetik isim, gönderisine, “İyi ki doğdun her şeyim!” notunu düşmüştü. Fırat’ın paylaşımı takipçilerinden 2 binden fazla beğeni almıştı.

“ŞİMDİ MİA ‘BEN NEREDEYDİM? DİYECEK”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlülerden olan Mert Fırat, son olarak dört yıl önceki düğününden kareleri takipçileriyle paylaştı. Fırat, paylaşımına; “Mutluluğumuz daim olsun sevgilim. Dört yıl önce bizimle heyecanlanan ve hep yanımızda olan güzel insanlar; bu unutulmaz kareleri bizimle oluşturdunuz çok teşekkür ederiz. Şimdi Mia da bizimle, “Ben neredeydim?” diyecek” notunu düştü.

Eşiyle yemekteMert Fırat: Ne kadar emek, o kadar kariyerHaberi Görüntüle

‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisiyle yıldızı parlayan eşinin paylaşımına kayıtsız kalmayan İdil Fırat ise, yakışıklı oyuncuya; “Her şeyim” diye yorum yaptı. Ünlü çiftin düğün pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.