Merve Boluğur: Sevmediğim bir insana katlanamam « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

28 Mayıs 2023 - 13:03

Merve Boluğur: Sevmediğim bir insana katlanamam

Son Güncelleme :

31 Ağustos 2022 - 13:52

16 views
Merve Boluğur: Sevmediğim bir insana katlanamam

Sürpriz bir kararla müziğe yöneldiğini açıklayan ve geçtiğimiz haziran ayında ‘Şşşşşşttttt’ adlı şarkısını çıkaran Boluğur, ilk kez sahne almıştı. Nişantaşı’ndaki bir mekanda dinleyicileriyle bir araya gelen Boluğur, DJ’in çaldığı Tarkan başta olmak üzere birçok sanatçının şarkısına ‘playback’ yaparak eşlik etmişti.

“HEP YANLIŞ SEÇTİM!”

Gece için yeşil uzun bir elbise giymeyi tercih eden ünlü isim, ilerleyen saatlerde ise, “Ben yanlış insan seçme bürosuyum. Hep yanlış seçtim, artık seçecek bir şey kalmadı. sonuç ortada!” şeklindeki sözleriyle dikkat çekmişti.

YILDIZ TİLBE’NİN SAHNESİNE KONUK OLMUŞTU

Boluğur, geçtiğimiz haftalarda da Yıldız Tilbe’nin sahnesine konuk olmuştu. Yeni şarkısını ilk kez canlı okuyan Boluğur’un performansı sosyal medyada gündem olmuştu.

Gazetecilerle konuşmadıKüskün Merve Boluğur! Haberi Görüntüle

“HAYDİ CANLANIN!”

Ünlü isim, “Haydi canlanın, biraz ayağa kalkın!” diye bağırmış ama yine de seyirciden istediği hareketliliği alamamıştı. Boluğur’un o anları sosyal medyada gündem olmuştu.

“O YORUMLARI YAZANLARA PSİKİYATR YETMEZ”

Merve Boluğur, kendisine gelen eleştirilerden sonra Instagram hesabından açıklama yapmıştı:

Ülkemin dedikoducu haset boş kafalılarına yazıyorum ilk ve son kez… Her zaman özgür kafalı hayallerimin peşinden koşan bir kadın oldum… Yapmak istediklerimi yaptım, yapmak istemediklerimi yapmadım. El alem ne der diye yaşamadım. Kendi dünyanızdaki problemlerinizi mutsuzluklarınızı başka tarafa kusun… Ne kimsenin pohpohlamasına ne eleştirmesine ihtiyacım var. Çünkü bir kere geldim bu hayata kendi yolumda yaşayacağım. O yorumları yazanlara psikiyatr yetmez, hadi kolay gelsin.

YOUTUBE KANALINDA KONUŞTU

Merve Boluğur, son olarak Youtube kanalında ilişkilerle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Boluğur’un açıklamalarından satırbaşları şöyle; “Benim için ten uyumu çok önemli.”

“Dokunduğunuz zaman, sarıldığınız zaman sevebilmeniz çok önemli.”

“SEVMEDİĞİM BİR İNSANA KATLANAMAM”

“Sevmediğim bir insana katlanamam. Erkeğin de belli başlı yapmasını istediğim şeyler var.”

“Sahiplenmesi, arka çıkması, ilgilenmesi. Bir araya gelince de eğlenebilmek” dedi.

MURAT DALKILIÇ İLE BOŞANDI

Şarkıcı Murat Dalkılıç (39) ile oyuncu Merve Boluğur (34), 24 Ağustos 2015’te nikah masasına oturmuş; ancak mutlulukları uzun sürmeyen çiftin ikinci evlilik yıl dönümlerini kutlamaya bir hafta kala boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde yapılan duruşma neticesinde, Dalkılıç ile Boluğur anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Boluğur, şu sıralar DJ Mert Aydın ile aşk yaşıyor.

Merve Boluğur ve yeni sevgilisi Mert Aydın'ın bebek merakı

Aşıklar tatildeMerve Boluğur ve yeni sevgilisi Mert Aydın’ın bebek merakı Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.