NEŞET UÇAR: BU SON YASAKTIR « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 20:49

NEŞET UÇAR: BU SON YASAKTIR

NEŞET UÇAR: BU SON YASAKTIR
Son Güncelleme :

25 Nisan 2023 - 18:40

12 views

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ekrem İmamoğlu  bugün  saat 17:’da 00’de Kalealtı Tur Otobüsleri Park Alanında halka hitap edecek.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ekrem İmamoğlu’nun, 2023 Genel Seçim çalışmaları kapsamında Gaziantep’te gerçekleştireceği geniş katılımlı mitingin yer ve zamanı netleşti.

NEŞET UÇAR: BU SON YASAKTIR

CHP Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar mitingin 26 Nisan Çarşamba günü saat 17.00’de Kalealtı Tur Otobüsleri Park Alanında yapılacağını açıklayarak, “Biz İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile Gaziantep halkı için Demokrasi Meydanı’nda geniş katılımlı bir demokrasi şöleni planlamıştık. Ancak Valiliğimiz bu alanda siyasi toplantıların yasaklandığı gerekçesi ile isteğimize olumsuz yanıt verdi ve bize yer olarak Kalealtı Tur Otobüsleri Park Alanını gösterdi. Ekrem İmamoğlu başkanımız ile Gaziantep halkının buluşması bu alanda 26 Nisan Çarşamba günü saat 17.00’de gerçekleşecektir. Sayın Kemal Kılıçtaroğlu Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki Millet İttifakı iktidarında böyle antidemokratik yasakların hiç birisi olmayacaktır. 15 Mayıs sabahı Demokrasi Meydanı tüm yasal etkinliklere açılacaktır. Bu son yasaktır. Biz CHP olarak her zaman olduğu gibi onaylamasak bile, yasalar çerçevesinde hareket etmeye devam edeceğiz. İBB Başkanımız Sayın İmamoğlu ve Gaziantep halkını 26 Nisan Çarşamba günü Kalealtı Tur Otobüsleri Park Alanında buluşturacağız. Tüm Gaziantepli hemşehrilerimizi mitingimizde Sayın İmamoğlu ile kucaklaşmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.