Nesrin Cavadzade: Artık sürekli endişe duyuyorum « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 19:36

Nesrin Cavadzade: Artık sürekli endişe duyuyorum

Son Güncelleme :

21 Mart 2023 - 12:38

31 views
Nesrin Cavadzade: Artık sürekli endişe duyuyorum

‘Yasak Elma’, ‘Üç Kuruş’ ve ‘Bizim Hikaye’ gibi yapımlarda rol alan oyuncu Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz sene aralık ayında ünlü bir mücevher markası ile işbirliğini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği lansmanla duyurmuştu. Gerçekleşen lansman sonrası basın mensuplarının sorularına cevap veren Cevadzade, şu ifadeleri kullanmıştı:

Markanın elçisi olduğum için çok mutluyum. Bana kazanımı çok büyük oldu. Bu vesileyle artık mücevhere para vermem diye düşünüyorum.

“İLGİ ÇEKİCİ OLMAYI SEVİYORUM”

“Abartıyı sever misiniz?” sorusuna da içtenlikle cevap veren güzel oyuncu, ‘Kesinlikle abartıyı severim. Bunu giydiğim ve taktığım takılardan anlıyorsunuzdur. Gereğinden fazla şık giyineyim, bir yere gittiğimde ilgi çekici olmayı seviyorum” itirafında bulunmuştu.

Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan açıklaması: O defter kapandı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRNesrin Cavadzade’den Gökhan Alkan açıklaması: O defter kapandı!Haberi Görüntüle

MÜCEVHER FUARI’NI ZİYARET ETTİ

40 yaşındaki ünlü isim, son olarak yüzü olduğu markanın Mücevher Fuarı’ndaki standını ziyaret etti. Siyahlar içerisindeki kombini ile dikkat çeken oyuncu, gazetecilerle bir araya gelmeyi de ihmal etmedi.

“KARANLIK GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

6 Şubat’ta meydana gelen ve tüm Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremlerle ilgili konuşan Cavadzade, “Biz çok güçlü bir ülkeyiz. Nasıl kenetlendiğimizi bütün dünyaya gösterdik. Karanlık günleri birlikte aşacağız” ifadelerini kullandı.

“ENDİŞE İÇERİSİNDEYİM”

“Olabilecek İstanbul depremiyle alakalı endişe içerisindeyim” diyen oyuncu, ” Ama bu kendim için değil, ailem için. Umarım kalıcı çözümler atabiliriz” dedi ve ekledi:

Geçen günlerde Kadıköy’de yerin üç kat altında bir tiyatro oyununa gittim. İnanın aklıma sadece deprem geldi. Artık sürekli endişe duyuyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRNesrin Cavadzade kırmızılar içinde paylaştı! Beğeni yağdı Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.