Nizip Belediye Başkanı Sarı muhtarlarla bir araya geldi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

24 Temmuz 2024 - 16:14

Nizip Belediye Başkanı Sarı muhtarlarla bir araya geldi

Nizip Belediye Başkanı Sarı muhtarlarla bir araya geldi
Son Güncelleme :

21 Temmuz 2022 - 10:33

12 views

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar Başkanlığında her ay düzenlenen ‘’Mahalle Muhtarları İstişare Toplantısı’na katıldı.

Kaymakamlık Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda mahallelerinin sorunları, ihtiyaç duyulan çalışmalar ve gerekli düzenlemeler konusunda fikir alışverişinde bulunan Başkan Sarı, muhtarların talepleri doğrultusunda ilgili birimlerden bilgi alarak sorularını yanıtladı.
Nizip Belediyesi’nin eşit hizmet ilkesiyle her mahalleye hizmet götürdüğünü söyleyen Başkan Sarı sözlerine şöyle devam etti.
‘’Muhtarlarımız, vatandaşlarımızın talep ve şikâyetlerini öğrenme konusunda belediye ile bir köprü vazifesi görüyor. Bu nedenle muhtarlarımız, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımızsınız. Bir anlamda hem halkın temsilcisi, hem de bizi temsil eden bir işleviniz var. Biliyorsunuz ki vatandaşın gözünde muhtar, devleti ya da resmi tüm kurumları temsil eden birinci basamaktır. Bu bağlamda mahallelerimizin sorunlarını öncelikle sizlerden alarak, çözüm üretiyoruz ve uyguluyoruz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.