Nizip Gümrük Müdürlüğü Faaliyete Geçiyor « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

17 Temmuz 2024 - 16:14

Nizip Gümrük Müdürlüğü Faaliyete Geçiyor

Nizip Gümrük Müdürlüğü Faaliyete Geçiyor
Son Güncelleme :

11 Ağustos 2022 - 17:33

31 views

Gümrük İdareleri Daire Başkanı Saim Şener, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ve beraberindeki heyet yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

NTO Başkanı Özyurt, ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada; “İlçemizin potansiyelinin olduğunu Gümrük Müdürlüğünün kurulmasının Nizip ve çevre ilçelerin ekonomisine de büyük canlılık kazandıracağını belirterek Gümrük Müdürlüğünün ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi

Gümrük İdareleri Daire Başkanı Saim Şener; “Gümrük Müdürlüğünün ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunarak Müdürlüğün ilçeye kazandırılmasında emeği geçen başta NTO Başkanı Mehmet Özyurt ve NTO Yönetimine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret dolayısıyla Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ise; “Gümrük Müdürlüğünün kurulmasında her kesimin desteği olduğu ancak önemli inisiyatifte bulunan ve hizmet binasında yer veren Sayın Başkanımızı ve Yönetimine imkanlarını bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum.” dedi. Bayraktar, Ankara’dan gelen çalışma arkadaşlarımızın yaptığı incelemeler sonucunda önünüzdeki günlerde Nizip Gümrük Müdürlüğünün faaliyete başlayacağı belirtildi.

Gerçekleşen ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yard.Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Demir, İbrahim Özkaya ve Mustafa Kaya katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.