Nükhet Duru’dan Gülşen’e destek! ‘Kimseyi ilgilendirmez’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

29 Kasım 2023 - 05:16

Nükhet Duru’dan Gülşen’e destek! ‘Kimseyi ilgilendirmez’

Son Güncelleme :

20 Ağustos 2022 - 20:19

19 views
Nükhet Duru’dan Gülşen’e destek! ‘Kimseyi ilgilendirmez’

Şarkıcı Gülşen, son dönemde tercih ettiği sahne kıyafetleriyle ilgili hem meslektaşları hem de bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti. İzzet Yıldızhan, Gülşen ve Hadise’nin sahne kostümlerinin çok konuşulmasıyla ilgili soru yöneltilince, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Türkücü, şöyle konuşmuştu:

Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz. Ve dikkat de etmeliyiz.

Yıldızhan’ın bu sözleri, kimileri tarafından tepki alırken, kimileri tarafından da doğru bulunmuş; sahne kostümleri tartışmasına birçok ünlü dahil olmuştu. Bunların üzerine çıkan Eşi Ozan Çolakoğlu’ndan boşanacağına dair haberleri yalanlayan Gülşen, kendisine gelen tepkilere de yanıt vermişti.

“HİÇBİR SIFATIN KÖLESİ DEĞİLİM”

45 yaşındaki ünlü isim, sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yayınlamış ve “Evet, ben bir anne babanın kızı, evet bir erkeğin eşi ve bir yavrunun annesiyim. Babasının kızı, bir erkeğin karısı, bir çocuğun annesi olmaktan öte ben aklı ve düşünme yeteneği olan, özgür iradeye sahip bir insanım. Bu sıfatlardan fazlasıyım. Hiçbir sıfatın kölesi değilim. Kimseye ait değilim. Ben kendimim. Kendime aitim” diye yazmıştı.

'Yaşam, bu zihniyetler kadar küçük değil'

Gülşen’den ‘kıyafet’ eleştirilerine yanıt’Yaşam, bu zihniyetler kadar küçük değil’Haberi Görüntüle

“HAYATIM BAHÇEYDİ, ÇİÇEKTİ”

Tüm bunların ardından Gülşen’in meslektaşı, ünlü sanatçı Nükhet Duru Nişantaşı’nda yemek yediği restoran çıkışı objektiflere yansıdı. Basın mensuplarıyla konuşan Duru, yazı Bodrum’daki bahçesinde çiçek ve saksılarıyla geçirdiğini söyleyerek; “Şimdi Bodrum’a gidiyorum. Orada hayatım bahçeydi, çiçekti, saksıydı… Yani sükunet istiyor insan bir süre sonra” ifadelerini kullandı.

“İNSANLAR TEDBİRLİ DAVRANMAK ZORUNDA”

68 yaşındaki şarkıcı, Bodrum’un son yıllarda pahalı şezlong fiyatları ve restoranlarda ödenen astronomik hesaplar nedeniyle eleştirilmesiyle ilgili soruya, “Sokağa çok fazla çıkmıyorum sahneye çıkmak hariç, tabii sadece Bodrum değil her yer çok pahalı oldu. İnsanlar daha dikkatli, tedbirli davranmak zorunda. İnşallah bunula da baş edeceğiz” diye cevap verdi.

“HERKES KENDİ İSTEDİĞİNİ YAPMAKTA SERBEST”

Nükhet Duru, gazetecilerin soruları üzerine sahne kostümleri nedeniyle eleştirilen Gülşen’e destek vererek şöyle konuştu:

Her şeyin bir sebebi vardır, her şeyin bir sonucu vardır; herkes kendi istediğini yapmakta serbest. Bunu adap veya adapsızlıkla ilgisi olduğunu sanmıyorum, kimseyi ilgilendirmez. Ben beğendiğim elbiseyi giyerim. O kadar ince ve müstehcen olmayan dekolteler giyiyor ki, o kadar ince vücudu var ki ‘Ooovvv nasıl yaptı!’ falan diyemezsiniz, ama ben onun fiziğinden çok müziğiyle ilgileniyorum.

Dikkat çeken açıklamaNükhet Duru: Aşk zaten delilik hali!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.